Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom sokszor olyan stílusba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom sokszor olyan stílusban írkál, mintha valami havarja lennék. Mi lett vele?

Figyelt kérdés
Ez kb egyik napról a másikra változott meg
2021. márc. 31. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Például mit ír? Írj szófordulatot
2021. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%
Érdekes a nők mondják, hogy azt szeretnék ha a párjuk a legjobb barátjuk is lenne. Csakhogy a férfiak a legjobb barátjukkal mondjuk ilyen dolgokat is beszélnek meg, hogy hű de megb*@sznák azt a jó csajt, aki épp ott megy.
2021. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
#2 Hála égnek nem mindegyik
2021. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem mindegyik beszél ilyenről a barátokkal. Pl. a barátomat az őrületbe kergetik a kollégái az állandó ilyen seggekre tett kommentjeikkel, meg látványos nő után fordulásaikkal. A barátai közül meg egy se ilyen, szóval vannak normálisok.
2021. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Velem is szokott, de engem nem zavar. Pl. néha odamondja, hogy tesó, de ez a szavajárása. Neked mit szokott mondani?
2021. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
lelazult :D
2021. márc. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

3.-4. Dehogynem. Erről IS. Mi is a barátaimmal mind egyetemet végeztünk, van köztünk mérnök, informatikus, én pénzügyet végeztem. Van, aki már középvezető. Hidd el értelmes dolgokról is tudunk órákig beszélgetni, de mellette erről is, hogy kit b*@sznánk meg. Hihetetlen, amikor a nők ezen ennyire megrökönyödnek, mert nincsenek hozzászokva ahhoz, hogy hogy beszélnek a férfiak, amikor valóban nincs a közelben egy nő sem.


A barátnő/feleség előtt meg nyilván nem mondjuk el őszintén ezeket.

29/F

2021. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 Mondom, hogy nem mindegyik. Ennek semmi köze ahoz, hogy ott vagyok-e, vagy nem. Nem is tudnék erről, ő mondja el, mit művelnek a kollégái. Gúnyosan kifigurázza nekem, hogy fordulnak a nők után. Elmondja, milyen bosszúsan reagal a 100. segges kommentre. Erről nem is tudnék, hogy ilyenek mennek a munkahelyen. Ő nem ilyen, és nem ő az egyetlen, aki nem ilyen. Te meg ilyen vagy, akár egyetem, akár nem. Barátom nem végzett egyetemet, én igen.
2021. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem minden férfi ilyen. Van az miliő, ahol ez sikk, ellenben vannak olyan társaságok is ahol ez meg egy szint alatt van.


Munkahelyemen ugyanez csak felcserélve a nemeket. Úgy beszélnek a férfiakról, mint valami használati tárgyról, de azért közel sem jellemző ez a szint minden nőre.

2021. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Miért kaptam lepontozást? Engem nem zavar, na és?
2021. márc. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!