Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolatban ha kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban ha kicsit több van köztünk mint szex, illetlensèg pl más pasikkal videochatelni?

Figyelt kérdés

A monogám szexkapcsolatomban megesnek olyanok hogy pl együtt dolgozunk (HO), vagy tv, délutáni relax, stb

Megesik, hogy ilyenkor is hívnak mások.

Exek, vagy haverok, vagy online pasim, stb.


Mivel a "párom" általában max rövid fontosabb beszélgetéseket folytat csak le(pl üzleti vagy rokoni vagy baráti),de nem megy soha bele csak amolyan trécselésbe hanem mindig csak konkrétumok miatt, és nem is tart nőkkel ilyen kapcaolatokat, nincsenek sunyi dolgai sem, stb

És eleinte folyamat némítottam is mellette a telomat mert ugye szex közben nem is hiányozna, de szoval azota már többet is vagyunk egyutt csak ugy, szoval bunkoság lenne ilyenkor neki állni videochatelnem?



2021. ápr. 2. 09:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Vagy pl szoktam az exemmel is találkozni csak haveri alapon mert vannak közös dolgaink, vele is pl egyeztetni szoktam, simán tudja ha épp megyek a "szeretőmhöz" stb, vele is pl bunkoság lenne a "szeretőm"mellett egy légtérben chatelgetnem meg hasonlo ilyenek?
2021. ápr. 2. 09:23
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
🧐🤨 ne videocsetelj szerintem az egyik pasiddal a másik előtt. Fordított esetben te is furán éreznéd magad.
2021. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Hát Nem tudom csak képzeld el a helyzeted..ne azt nézd hogy szeretői kapcsolat meg ilyesmi...csak képzeld el hogy van egy barátod és veled akar találkozni ez esetben szexelni és te azzal foglalkozol aki online van és videóchatelsz vele a másik meg ül csendben és hallgat...
2021. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Fordítsd meg a helyzetet, és rájössz a válaszra egyedül is.
2021. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
azért ez nem gyenge szitu... attól hogy csak "szerető", még megerdemli a tisztetet. Pl en is ruhellem, amikor a szexem elkezdi a k.telefonjat nyomogatni amikor velem van.
2021. ápr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
O csak szerető. Ha nem tetszik neki, akkor mehet.
2021. ápr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

3 #, ő nem csendben ül es hallgat. Közben melozik vagy tv vagy konyha, attol "zajlik"még az élet.


Forditott esetben engem akkor zavarna csak, ha nőkapcsolatokat épitene ki mellettem későbbi szexre mással vagy hasonlo.

Én ilyeneket nem csinàlok.

2021. ápr. 2. 09:58
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Mi értelme ennek a "kapcsolatnak"? Dobd ki szex után és azt csinálsz, amit akarsz.
2021. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Meg nem is kellene hallgatnia siman be is mutathatnám pl az exeknek is akik azota már csak haverok es simán vágják ha pl azert nem érek rá mert lasival vagyok épp vagy hozzá megyek, vagy nála vagyok, ebbol nem csinàlok titkokat.

Senkit nem is zavarna az sem hogy vele vagyok épp amikor beszélek.

2021. ápr. 2. 10:01
 10/17 A kérdező kommentje:
8# kicsit lehet szerelmes vagyok? Nekem még egy delutáni relax is olyan jo érzés vele. Nem csak szexuálisan vágyom rá. Jo vele más is.
2021. ápr. 2. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!