Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a barátság extrákkalról?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit igazából nem ismerek annyira, kavartunk és emberileg ő nem annyira akart engem megismerni de a kémia az nagyon ment. De úgy tényleg senki nem indított be eddig úgy mint ő...és hát na nyílván ez nem szép dolog de szerintem kölcsönösen kihasználtuk egymást egy ideig, szerintetek ebből lehet valami? Az nyílvánvaló hogy nem fogunk összeházasodni de szerintetek véget kéne vetnem ennek? Tudtommal a srácnak nincs más lány most a képben és amúgy az utcán is mikor hazakísér fogja a kezem és teljesen ugy tesz mintha a barátnője lennék... viszont szerintem neki nem ér meg annyit hogy pl az én szüleimnek bemutathatnám meg igazából erre nincs is szükség csak nem értem akkor miért játssza meg hogy szeret ha ez nem szól másról csak a szexről? Amúgy gondolom azért mert ezek az eszközei ahhoz hogy elvigyen...de azért légyszi válaszoljatok mi a véleményetek ezzel kapcsolatban?

2018. dec. 12. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1. az ilyenben nincs semmi barátság

2. sírás lesz a vége

2018. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Magyarul kezelget egy alfahím, te meg már kapcsolatról álmodozol. Ébredj fel, királylány.
2018. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

EZ nem barátság extrákkal. A barátok ismerik egymást emberileg és számíthatnak egymásra.

Ez annál is kevesebb, sima szex kapcsolat.


Ott szokott lenni a gond, hogy az egyik fél többet akar.

2018. dec. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Őszintén szólva én pont most fogok egy ilyenbe bele csöppenni és mindketten úgy vagyunk, hogy egy idő után akár kapcsolattá is fejlődhet a dolog.

Csak mivel mindketten félünk a csalódásoktól ezért így kezdünk neki.

Én 24N

Ő 30F

2018. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Hajjaj... lesz itt nagy sírás-rívás...
2018. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sima szex kapcsolat. A barátok ismerik egymást és fontosak egymásnak. Arról meg nem is beszélve hogy emberileg is meg akarna ismerni.
2018. dec. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
Es csak te vagy neki? Mert nekem tobb ilyen csaj baratom is van.
2018. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet jó. Például ha régen szerelmesek voltak, de akkor nem jöttek össze, de éppen nincsen most egyiknek se senkije.
2018. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Najó azt hiszem most felejtem el az egészet mert ez undorító. Marmint szerintem eleve az hogy valaki összevissza kefél és én nem tudok róla majd a szemembe mondja hogy egyetlenem hat en most vagyok halott...(persze nem biztos hogy ő is ezt csinalja de meglehet)szerintem amúgy nem lehet valakihez olyan szinten vonzódni hogy csak szex legyen, mármint ahhoz kellenek Érzelmek anélkül egyik sem menne bele...

Pedig eskü jó ötletnek tűnt ugyanis sztem egyikünk sem áll készen kapcsolatra úgy egyébként(akarki legyen az)

Csak bár ne kötődnék hozzá úgy mint a kollagén

2018. dec. 12. 22:07
 10/12 anonim ***** válasza:
A barátság extrákkal egy kényelmes dolog. De semmi kényelmes dolog nincs az ember életében, amiért később ne kéne nagyon súlyos árat fizetni.
2018. dec. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!