Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon hány kapcsolat ért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hány kapcsolat ért véget egy itt feltett kérdés miatt?

Figyelt kérdés
Tudtok ilyen sztorit, esetleg te léptél ki vagy téged hagytak el?
2021. ápr. 3. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem rengeteg.


Ez egy roppant romboló közeg, nem is értem, mi visz rá valakit, hogy az itteni válaszok alapján döntsön.

2021. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a válaszok miatt, hanem mert lebuktam. Az anyjáról tettem fel nem túl kedves kérdést és rájött, hogy én vagyok a kérdező.

Mondjuk akkor még megtudtuk menteni a kapcsolatot, de az alapprobléma nem változott így végül elhagytam. (anyuka nem szeretett és megpróbált a lehető legtöbb helyen keresztbe tenni, a fia meg úgy ugrált, ahogy anyu fütyült)

2021. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Csak az amelyik már alapból is közel állt hozzá.


De aki csak győzködi magát de nem hagyja el a párját bármilyen rossz is az a kapcsolat azaz itt kapott válaszok alapján sem fogja elhagyni.

2021. ápr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém majdnem ráment 2 éve az itteni "tanácsok" miatt.

Nem akartam szakítani. Kétségbeesett voltam, mert huszonéves párként baromi keveset szexeltünk és itt tettem fel kérdést erről, nem is egyet. Nem vettem figyelembe azt, hogy amúgy stresszes időszaka volt barátomnak, munkahelyváltások, anyagi gondok és emiatt gyakorlatilag jó, ha heti 1x összebújtunk.

Amikor ide kiírtam, a szokásos "biztos megcsal" és "már nem szeret" mellett jött a sok dicsekvő is, akik mesélték, hogy ők napi 2x szexelnek évek óta, meg hasonló sztorik. Rémesen rosszul éreztem magam, elkezdtem hasonlítgatni a kapcsolatunkat az interneten összehordott mesékhez (elhiszem, hogy van a ritka kivétel, de szerintem ez hosszútávon nem fenntartható) és folyamatosan stresszeltem őt. Rengeteget veszekedtünk, néha példálóztam is, hogy bezzeg mások... bezzeg a korabeli párok ennyiszer és ennyiszer... Nem mondtam szép dolgokat.


Gyakorlatilag szakítás szélére sodródtunk azért, mert elhittem itt mindent, amit válaszoltak. Persze háttérsztorit nem adtam a legtöbb kérdésemhez, mert én se láttam át, hogy vannak nehéz időszakok amikor ez nem prioritás. Most is amúgy ilyesmibe vagyunk, a bezártság, home office, hobbik ellehetetlenítése, 0 új inger... De megtanultam, hogy a férfi is érzelmekből van, nem egy szexgép és sok helyzetben ennek inkább örülnöm kéne. Valószínűleg ha meg folyton nyaggatna, az lenne a baj egy idő után.


Szóval óvatosan kell itt elhinni a tanácsokat, mert a 80%-át rosszindulatú emberek írják és kitalálnak mindenféle mesebeli kapcsolatot, csak hogy te rosszabbul érezd magad.


Szerencsére megoldottuk, azóta együtt is élünk. Mostmár inkább válaszolgatni szoktam, nem kérdezni.

22N

2021. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi utolsó, de ha te mesebelinek hívsz egy olyan több éves kapcsolatot, amiben szexet és egymást szerető partnerek naponta többször szexelnek, akár csak orál stb, akkpr a te kapcsolatod egy rajat sz@r. Ez lenne a normális! Ha stresszes a meló alig várom hogy szétlovagoljam a párom és feltöltődjek. Ha egész este nem alszom a baba miatt, reggel alig várom, hogy elinditsuk rendesen a napot.. Sisem függött a koeulmenyektől a szex mennyisége es minősége és sajnálom azokat akik beerik a semmivel.
2021. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Maximum az utolsó löketet adják meg a válaszolók. Ha valaki kiír egy kérdést, akkor érzi, hogy baj van a kapcsolatával. Ha valaki úgy ír ki kérdést, hogy oldalakon keresztül sorolja a másik fél negatív tulajdonságait, míg pozitívat egyáltalán nem mond róla, vagy annyit, hogy "NÉHA nagyon romantikus", akkor borítékolható, hogy rövidesen Gyakori Kérdések nélkül is vége lenne.


A szex kevesebb mennyisége viszont tényleg nem feltétlenül jelent megcsalást vagy a szerelem csökkenését. Nekem is elég változékony a libidóm, mert előfordult, hogy naponta 3-4 alkalommal is kívántam, és rengeteget élveztem, máskor 2-3 hétig inkább csak az exem kérésére (illetve fenyegetésére) mentem bele. Az viszont vicces, hogy én az utolsó heteinkben arról kérdeztem, mekkora libidó tekinthető normálisnak, és csak pár infót osztottam meg a magánéletünkből, már önzőnek nevezték az exemet. Lehet, túlkapás volt, lehet nem, de a családtagjaim és a barátaim is ugyanezt gondolták róla, szóval lehet, mégsem mindig tévedünk mi, kívülállók.

2021. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#5ös én meg bocsi, hogy már babával rendelkező felnőtt emberként én fogom közölni veled az igazságot, de jól figyelj: nem mindenkinek egyforma a libidója. Tudom, ezt most lesújtó volt hallani, de nem vagyunk egyformák. Van, akinek a napi 2 elég, van, akinek meg a havi 2.

Nálunk átlagosan heti 3-4 volt, a kapcsolat legelején is, ez csökkent heti 1-re, amikor stresszes időszakunk volt.

Tudod aki a leginkább erőszakolni akarja a másikra azt, hogy az ő kapcsolatuk mennyivel jobb, azoknál van általában a legnagyobb probléma a szőnyeg alá seperve. Én boldog vagyok, párom is boldog és totál nem érdekel, hogy ti hányszor szexeltek. A válaszodnak az égvilágon semmi köze nem volt a kérdéshez, csak ide jöttél hencegni. Miért? Miért szeretnéd ennyire mutogatni a szexben gazdag kapcsolatotokat?


Rakat szarozod a kapcsolatomat, mert nem szexelünk minden nap, milyen jogon teszed ezt? Dolgozunk mindketten főállásban, háztartást vezetünk, főzünk, barátokat hívunk át, tanulunk (én új nyelvet, ő pedig felnőttképzést) és kikapcsolódunk.

Minden nap bújik, ölel, puszil, órákat beszélgetünk az élet minden témájáról, érdeklődik, lelkizik, mikor anyukám covidos volt jött bevásárolni neki az ajtó elé, mikor meghalt a kutyusom napokig hallgatta a sírásomat esténként és el sem engedett, amíg meg nem nyugtatott. Segít a házimunkában, meglep virágokkal, csokikkal, mindig kedveskedik valamivel.

Ez lenne a rakat szar? Azért, mert neki befolyásolják a szexuális étvágyát a stresszes időszakok, ezáltal csak heti 1x szexelünk? Te teljesen idióta vagy. És amit a legjobban sajnálok, hogy ezt az idióta mentalitásodat fogod a gyerekedbe nevelni, aki semmiről nem tehet, nem ő akart egy nulla érzelmi intelligenciával rendelkező nőből kibújni. Sajnálom. Lovagold sokat a férjed, hátha attól az IQ-d is megnő majd.

2021. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A rossz értelemben befolyásolható emberek meg is érdemlik ,mert az hogy figyelembe veszed más nézőpontját is nemfeltétlen kell felül bírálja a te döntésedet.
2021. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!