Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy van az, hogy itt az itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy itt az itt feltett kérdésekben a legtöbb ember úgy reagál, hogy "ha neked lennék én már kidobtam volna" de a való életben szinte mindenki benneragad egy ideig a rossz kapcsolatában?

Figyelt kérdés
Most szakítottam nem rég, bántalmazott a párom és amikor nem tudok aludni elolvasok 1-2 kérdést. Feltűnt, hogy szinte minden problémásabb kapcsolati döntésképtelenségnél a kérdezőnek azt tanácsolják, hogy hagyja a francba, meg ők már tuti leléptek volna, megmutatták volna az ajtót stb. de a környezetemben ( ami hozzátenném elég tág, mivel emberekkel foglalkozom) már senki nem ilyen bátor ha a saját kapcsolatáról van szó. Akkor ez most hogy is van?
2018. jún. 26. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Más fszával mindig könnyebb verni a csalánt.
2018. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
kibicnek semmi sem drága...
2018. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

Mert a való életben annyi, de annyi körülményt kell figyelembe venni egy-egy ilyen döntésnél.


Nekem is tanácsolták a válást. Az, hogy gyerek van, szerintük szánalmas indok, egy felesleges kis apróság...

Úgyhogy mondom a következőt: még a fűtést se tudom megoldani férfi nélkül (elfagyott a gázcirkóm) közel 10 évvel ezelőtt.

Nem baj, költözzek albérletbe.

Oké, de van 4 kutyám. Vagy csak 1. Mindegy.

Nem baj, adjam menhelyre.

Költözzek a szüleimhez.

Anyám nincs, apámra nem számíthatok.


És még van sok ok, amit nem ismétlek. Egyébként ettől függetlenül hasznos mindenféle hozzászólás, mert az embert elgondolkoztatja.

2018. jún. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Mert kívülről könnyebb objektíven kimondani, hogy ez sz.r, hogy nem vezet sehova, mint annak meghozni egy ilyen döntést, aki jóeséllyel szereti a másikat. Ez ilyen egyszerű
2018. jún. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Én főleg akkor javaslok szakítást, amikor az én volt párkapcsolatomhoz hasonló olvasok. Én én sajnos vertem a csalánt a sajátoméval... és qurva sokáig tartott és qurván fájt. Ilyenkor csak annyi van bennem, hogy másnak ne fájjon annyira, talán segítek, hogy hamarabb meglássa a kiutat.
2018. jún. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Itt a legtöbb ember hang. Volt olyan kérdés, ahol beszélgettem olyan válaszolóval, aki előadta, hogy így meg úgy azonnal kidobná egy pofon után a srácot. Kiderült, hogy bántalmazó kapcsolatban él évek óta...

Nagyon kevés ember vállalja a tényleges dolgait az oldalon. A többség csak próbál egy képet kialakítani magáról.

2018. jún. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, mindannyian benne ragadunk egy ideig rossz kapcsolatban, de amikor végül mégis otthagyjuk/elválunk és legördül a teher, rájövünk,hogy ezt sokkal hamarabb meg kellett volna tennünk. Persze hogy azt szeretnénk, hogy a másik ne szenvedjen annyi ideig.


Mert ha egy kapcsolatban már konkrétan boldogtalan vagy, és a javításra nem nagyon van mód, mert a másik elzárkózik, nincs kommunikáció, neki jó így, őt nem érdekli, esetleg bántalmaz vagy csal téged....ez a kapcsolat már jobb nem lesz. Tartósan biztos, hogy nem. Ebből ki kell lépni, és minél előbb, annál jobb. És mi, akik ezt megtapasztaltuk, tudjuk. Pontosan azért, mert mi is szenvedtünk, próbáltuk javítani a javíthatatlant. De ez nem működik. Lépni kell. Ezzel együtt meg az illető feltett egy kérdést, én válaszoltam, ő meg azt csinál amit akar.

2018. jún. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon egyszerű: a fórumot a legtöbben nem arra használják, hogy valós emberek valós problémáira adjanak valós tanácsokat. A fórum a legtöbb ember számára egy hytalmas projekciós felület, amire kivetíthetik az őket ért vélt vagy valós sérelmaiket, frusztrációikat, indulataikat. Az ilyen emberek nem a te helyzetedre, hanem a saját helyzetükre reagálnak, amit behelyettesítenek a tiedbe, újraélik azokat, és most végre lehetnek annyira arrogánsak, felelőtlenek, határozottak, agresszívek, amennyire a valós életben sosem mernének lenni.
2018. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Engem is bántott a párom, persze én is rohanhattam volna a rendőrségre feljelenteni és világgá sírni mi történt, hogy aztán habzó szájú feminista emberek ugorjanak minden irányból a témára. Helyette leültem mellé a szőnyegre és beszélgettünk, sokat. Aztán megint és megint.

És pont nem érdekel ki mit tenne ilyen esetben. Az én párom, az én életem. Eszembe nem jutna ilyen oldalakról tanácsot kérni.

38N

2018. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, te most azt nézed le aki tanácsot kér, vagy azt aki tanácsot ad? De mindegy is....
2018. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!