Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal. Amúgy nincs sok nő haverja, nem flörtölget másokkal, hűséges is. Volt viszont egy csaj haverja, aki régen tetszett neki, de nem lett semmi köztük, mert leszbikus a nő. Azután még több évig barátok voltak, még egyszer én is találkoztam vele. Már megszakadt köztük a kapcsolat, évek óta nem is látta.

Mióta megtudtam, hogy tetszett neki, meg amúgy is, azóta állandóan azt érzem, hogy az a nő olyan tökéletesen szép és én a nyomába sem érek ilyen téren. Mindenki szerint nagyon szép és még szebb is lehetne. Nagyjából egy 10/8-as, 10/7-es nő. Azt tudom, hogy leszbikus és nem volt soha semmi köztük a párommal és nem is tartják a kapcsolatot, de nem is ez a gond, hanem, hogy egyszerűen állandóan azt érzem, hogy én nem vagyok olyan szép mint ő, és ez borzasztóan zavar. Nem vagyok kifejezetten csúnya szerencsére, de bánt, hogy őt sokkal szebbnek látom. A barátom persze szépnek tart, néha ki is mutatja, meg amúgy sok mindent megtesz értem, kifejezi a szeretetét, szóval tudom, hogy ez számít és nem az a nő, de mégis.

A barátom nem tud ezen segíteni, hiszen már nem is tartja vele a kapcsolatot, nem is látta három éve, facebookon nem ismerősök, szóval azt se mondhatom, hogy hanyagolja a nőt, vagy csökkentse a haverságot, mert már nincs hova csökkenteni.


Más szép nők is vannak persze a világon, de engem állandóan csak ez az egy zavar. Talán azért, mert ő a legszebb nő, akit a barátom ismer.

Nagyon rossz nekem ez az érzés, hogy hozzá képest csúnyának érzem magam. nem általában, hanem hozzá képest. Amúgy nem vagyok mindig elégedetlen magammal, mert valamikor meg kifejezetten szépnek látom magam, frizura kérdése is például, de ez egy ilyen állandó érzés, hogy ahhoz a nőhöz képest milyen vagyok.

Mikor múlik el ez? Lehet, hogy soha?

Egyáltalán így van értelme a kapcsolatomnak ha úgyis folyton ezt érzem? Már végső elkeseredésemben azon is elgondolkodtam, hogy szakítok a barátommal és akkor mit számít, hogy ahhoz a nőhöz képest hogy nézek ki. De tudom, hogy ez már nagyon véglet lenne és nem kellene eldobnom egy embert, akit szeretek, egy ilyen miatt.



2021. ápr. 6. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátoddal már megbeszélted, hogy hogyan érzel? Márcsak, mert addig nem valószínű, hogy el fog múlni, amíg meg nem nyugtat...
2021. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagyon mélyen, de korábban említettem neki, hogy így érzek ezzel a nővel kapcsolatban. Akkor azt mondta, hogy felesleges, mert én is vagyok olyan szép, mint az a nő, szebb is. Egy másik alkalommal is felhoztam ezt neki, akkor is mondta, hogy szép vagyok.
2021. ápr. 6. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Beszéld át pszichológussal ezt.
2021. ápr. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Veled van a baj, nem a barátoddal, és nem is a másik lánnyal. "Nagyjából egy 10/8-as, 10/7-es nő." ezen jót nevettem.
2021. ápr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!