Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit nem kívánok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit nem kívánok, de nem is undorodok tőle, az ellen lehet valamit tenni? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

A párommal együtt vagyunk már lassan másfél éve. A szex sosem volt köztünk az igazi, az első alkalomtól fogva számomra kellemetlen élmény volt, ami miatt szóltam is neki, próbálkoztunk több dologgal, de sosem élveztem úgy igazán. Pedig külsőre tetszik, de valahogy a kémia nem olyan, mint kellene. Mára már ki sem tudom verni a fejemből a korábbi vele kapcsolatos tapasztalataimat, ezért ha a szexre gondolok, elmegy a kedvem.

A libidómmal korábban a kapcsolat előtt nem volt baj, az előző kapcsolataimban rendszeresen kívántam a szexet, de itt nem. Önkielégítés szintjén sem. Legalábbis eddig így volt. Mostanában viszont egy hatalmas szemétnek érzem magam, amiért néha, ha látok egy embert, kicsit elfantáziálok rajta, hogy vajon vele milyen lehetne. De nem akarok ezeknek a gondolatoknak teret hagyni egyáltalán. Egyszerűen csak vágyom rá, hogy jó legyen és magammal meg az érzéseimmel harcolok. Eszem ágában sincs megcsalni a párom, minden erőmmel azon vagyok, hogy vele is érezzem ezt a vágyat, de nem tudom, mit tehetnék. Neki nagyon alacsony a libidója, szinte minden szex tervezett, nincs semmi spontán, játékos az egészben, sosem tud felizgatni, nem érzem a csókok közben sem azt a bizsergést. Ráadásul ő hamar elmegy, ami után úgy érzem, hogy siettetnem kell az orgazmusom, mert neki már nem olyan jó. És emiatt a stressz miatt csak méginkább elmegy a kedvem. Úgy érzem minden szexnél, előjáték ide vagy oda, hogy sietnem kell, ha azt akarom, hogy nekem is jó legyen és nem tudom magam elengedni, pedig ezzel sosem volt gondom. És ő sem sürget. Szívesen ellenne velem még, szereti csinálni szájjal is, de pont az alacsony igényei miatt sosem éreztem igazán úgy, hogy nagyon rám lenne indulva vagy hogy lenne akármilyen specifikus igénye, ízlése a szex terén. És csak kínosnak és szánalmasnak érzem a szituációt.


Bűntudatot érzek azért, mert van, amikor spontán megkívánom a szexet és nem ő jut eszembe, hanem random emberek, akikkel kapcsolatban jobban el tudnám képzelni. Semmiképpen sem akarom megalázni a párom semmivel, mert csodálatos ember és társ, aki helyett keresve sem találnék jobbat minden más területen. De a szex nem akar menni és félek, hogy mi lesz velünk később... Nem akarok beletörődni, hogy ezen csesződik el köztünk minden és nem akarok egyedül lenni, sem mással a hülye szex miatt, mert annyit tényleg nem ér. De akárhogy próbálom tudatosan befolyásolni a nemi vágyaimat, úgy érzem, nem vagyok rá képes éveken keresztül.


Most akarunk befizetni terapeutára, de nem tudom, lehet-e segíteni olyanon, ami sosem volt igazán jó... Nem hiszem, hogy a külsőm miatt ilyen passzív, állítólag nem is teljesen tapasztalatlan, hogy így viselkedjen... De akkor mit tehetnék én, ha nem tudom neki a szájába rágni, hogy milyennek kellene lennie ahhoz, hogy élvezzem? Csak rosszabbul érezném magam attól, ha közben konzultálni kellene, hogy szorítson magához és legyen ösztönösebb, mintha tényleg élvezné. Nekem pont a meglepetéstől és a férfi önállóságától jó a szex, de ez mar most is varâzsát vesztette, nemhogy akkor, ha még nekem kellene irányítanom. De mindig azt mondja, hogy így is nagyon élvezi és ő csak ilyen. Próbált már irányítani, az sem volt jó. Talán pont azért, mert már tudom, milyen valójában.


Jelenleg havonta szexelünk. Legutóbb elsírtam magam, annyira vágytam rá, hogy jó legyen, mert az elején fel is voltam izgulva és annyira elment a végére a kedvem. És gyűlölöm magam, hogy közben nagyon is vágyom a szexre, de alatta vele elmegy a kedvem.


Ne bántsatok kérlek. :(


2020. aug. 19. 20:25
 1/7 A kérdező kommentje:
A korunk lemaradt, 25N 30F.
2020. aug. 19. 20:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megesik, hogy nem passzolnak össze az emberek. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2020. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nincs meg a kémia akkor sajnos az később se lesz meg, hiába várod a csodát.
2020. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező MI A FENÉ...NEK erőlteted a kapcsolatot egy olyan emberrel akihez egyértelműen nem vonzódsz? Miért jó neked hogy megutaltatod a szexet magaddal és egész nap ezen gyötrődsz? Nem terapeuta kell nektek hanem egy másik pár.
2020. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Van a vonzódás és van a kémia, két külön dolog. Nekem csomószor monda már nő, hogy bejövök, előtte 4-5 ször randiztunk, aztán volt szex és mondta h nem volt meg a kémia (elment, de nem az az elsöprő élmény), így szakítottunk, vagy össze sem jöttünk rendesen. És vagy 3 szor volt már nekem ilyen. Azt hittem ez evidens a nőknél. Hány éves vagy, 15?
2020. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha soha nem volt meg a kémia, akkor miért maradtál vele? Tényleg nem bántani akarlak, de ezt mindenki tudja, hogy NEM fog működni.

A terapeuta jól sejted, kidobott pénz, mert az a baj, hogy az elején sem volt jó, tehát nincs mihez visszanyúlni a Ti esetetekben.

Tényleg nagyon sajnállak, mert ahogy írod, minden másban nagyon jók vagytok együtt, kivéve a szex. A baj csak az, hogy rá fog menni a kapcsolat. Szerintem ezt már kiveséztétek, átbeszéltétek a pároddal. Nem maradt más, mint elengedni egymást.

2020. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A helyzet rosszabb, mint amilyennek látszik: https://www.youtube.com/watch?v=2on9FYz6Eww
2020. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!