Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a barátnőtökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a barátnőtökkel ha nem szeretne soha gyereket? Hogy mondjam el neki, hogy nem szeretnék szülni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 éve vagyunk együtt a párommal, én 26 éves vagyok a párom 33. Egy ideje felmerült benne, hogy szeretne gyereket. Nos, én egyáltalán nem érzem azt, hogy bármikor is szeretnék gyereket, nem érzek magamban anyai ösztönt (bár tudom, hogy ezt nem is ilyenkor kell érezni) és bármennyire ronda dolog ilyen mondani, de egyszerűen borzongok a pici gyerekektől. Nem szeretem a sírást és brutális módon türelmetlen vagyok velük szemben. A páromnak ezt nem tudom, hogyan mondjam el, ugyanis többször szóba került, hogy én “nem szeretem” a gyerekeket, de neki csak annyi a válasza, hogy a sajátomat úgyis másként fogom látni.

Tudom, hogy véges lehet emiatt a kapcsolatom, de én nem szeretnék magamnak egyáltalán gyereket. Sem anyagi sem párkapcsolati problémánk nincs, tényleg szuper minden és nem ez az ok, hogy nem szeretnék gyermeket, hanem az, hogy a szívem legmélyén sem érzem azt, hogy édesanya szeretnék lenni. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Mit tegyek?


2021. ápr. 6. 23:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Üljetek le és beszéljétek meg, mert ha a barátod vágyik gyerekre ez egy örökös konfliktus lesz közöttetek. Saját magamból kiindulva én 1,5 éve jutottam el arra a szintre, hogy mindenképpen akarok gyereket. A barátnőm kijelentette, hogy neki nem kell. Pár hónapig próbáltam győzködni, utána vége lett. Egyszerűen a folytatást én csak gyerekkel tudtam elképzelni ő meg nem. 42F
2021. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
33%
Neki minek a gyerek? Hogy két éven belül elhagyjon, aztân kéthetente lássa?
2021. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%

Én nem, mivel én sem szeretnék gyereket.


27/f

2021. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem, én úgy vagyok vele, ha egyszer lesz gyerek akkor lesz, ha nem akkor meg nem. :D
2021. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ebben nem kételkedek, hogy elhagyna, a párkapcsolatunkkal semmi gond. Másrészt, ha el is hagyna van olyan anyagi hátterem azért, hogy fent tudjam tartani a gyereket, ha másnem a szüleim segítségével, de ez lenne a legkevesebb. Itt a legnagyobb probléma velem van, hogy eszemben sincs, hogy bármikor is gyereket vállaljak.
2021. ápr. 6. 23:23
 6/29 anonim ***** válasza:
9%

Még van 10 éved. Ha akkor is így gondolod, szakíts.


Amúgy 26 évesen én is gondoltam mindenfélét.

2021. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
59%

Nem szakítanék,én sem akarok gyereket,nem is szeretem őket, elég nekem a testvérem gyereke,néha már a kiscsaj is sok,aranyos meg minden de inkább kihagyom.

Remélem ezt majd a jövőbeli partnerem is megfogja érteni.


23F

2021. ápr. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én se akartam soha gyereket, viszont a kapcsolataim legelején már tisztáztam ezt az adott férfivel. Volt akivel emiatt el se kezdtük a kapcsolatot, mert ő meg szeretett volna családot a távolabbi jövőben. Most olyan férfivel élek együtt, akinek már felnőtt gyerekei vannak és nem vágyik már babára. Így nincs köztünk konfliktus a gyerek téma miatt. Azt mondom jobb ezt a dolgot mindjárt tisztázni a kapcsolat elején. Olyan pasira is volt példa, aki az ismerkedés elején lehülyézett emiatt. Képzeljétek el mekkora vita lett volna ebből a későbbiekben, ha elkezdtünk volna járni, esetleg együtt élni.
2021. ápr. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Az exvőlegényem pár hónap után már nagyon mondogatta, hogy gyereket akar amint összeházasodunk. Miközben csak 19 évesek voltunk. Én mondtam hogy nem szeretnék. Csak annyit mondott, hogy majd akarni fogom.

Én már 15 éves korom óta tudom, hogy nem akarok gyereket soha. 35 vagyok és ez azóta sem változott. Sőt, az érzés inkább erősödött.

Korábban ő nem mondott erről semmit, hogy szeretne, még az eljegyzéskor sem. Ha ezt tudom, nemet mondok és szakítok. Végül megromlott a kapcsolatunk, meg is csalt, felpofozott mikor közöltem hogy szakítok, szóval elhagytam alig 1 év után.

24 évesen lett másik párom, azóta férjhez is mentem hozzá. Lassan 10 éve.:) Ő sem akar gyereket hálistennek, szóval teljes az egyetértés. Az előzőből tanulva, még az elején megbeszéltük. Nem volt ebből probléma!

Legyél őszinte. Ha a pasidnak fontosabb egy még meg se született gyerek mint a párja, akkor jobban is jársz ha keresel mást! Ez nem egy olyan dolog ami van is, meg nincs is. Te ne szülj azért mert ő gyereket akar, ő meg keressen olyat akinek gyereket csinálhat.

Ha ebben nincs egyetértés tiszta szívből, valamelyikőtök visszavonhatatlanul sérülni fog.

2021. ápr. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem elítélendő, hogy szeretnél gyereket vagy sem.

Viszont, ez elég lényeges dolog, ha nem egyeznek az elképzeléseitek, akkor nem együtt kell folytatni. Mindkettőtök részéről felesleges így a kapcsolat.

Az azért fura, hogy 7 év alatt egy komolyabb beszélgetés se volt erről?

Kb. mindem exemmel ez a téma már felmerült a randik során, így aztán csak olyannal kezdtem, akivel ez a kérdés egyezett.

2021. ápr. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!