Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szakítanátok akkor, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szakítanátok akkor, ha a barátnőtök túl féltékeny típus lenne, de szeretnétek?

Figyelt kérdés

Szeretitek, de az idegeitekre megy néha.


Nos?


2011. aug. 6. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de megnevelném.
2011. aug. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Ha a barátnőm is szeret, nem féltékenykedik. Egy kapcsolat alapja a bizalom.
2011. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Panda Péter ***** válasza:
18%
én igen, mivel ez annak a jele hogy nem bízik bennem (illetve benned, mivel gondolom azért kérdeztél mivel nálad ez a helyzet)
2011. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23:06-osnál a pont...
2011. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem, én vagyok a barátnő.
2011. aug. 6. 23:08
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szeretem, akkor megbeszélem vele a dolgokat,hogy nincs oka féltékenykedni.

Emiatt biztos nem hagynám el, ez nem bizalmatlanság. ez csak lényegében annyi, hogy félti a másikat, mert szereti.

2011. aug. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenységet nem ilyen szűken kéne definiálni. A féltékenység nem feltétlen abból ered, hogy nem bízol a párodban, hanem, mint a szó is megmutatja, leértékeli önmagát az adott személy és félti, hogy elveszítheti a párját. És ez ellen nem lehet mit tenni, maximum az idő megoldja. Én nem szoktam kimutatni, de nagyon is az vagyok belül, amikor például mesél az előző pasijairól a barátnőm.

17/F

2011. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én sem azért, mert nem bízom benne, de ő is ember, ha szemet vet másra, lényegében arról nem tehet, ezt nem lehet befolyásolni. De én pont ezért vagyok féltékeny, ha nem vagyunk együtt.
2011. aug. 6. 23:14
 9/11 mimano ***** válasza:

Érdekes kérdés. Én minden kapcsolatom elején leszögtem szögezni, hogy nem szólok bele az életébe, azt csinálhat amit akar (persze ha megcsal repül), és ugyanezt VÁROM el viszont is. Tehát ha nem tetszik, kereshet mást.


Na de, ugye ti már együtt vagytok. Szerintem meg kellene próbálni minimálisra csökkenteni ezt a féltékenykedést, ami amúgy szerintem nem fog menni, vagy ha nem akkor szakítani. Előbb-utóbb megfojtja a másik félt a folyamatos féltékenykedéssel.

2011. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Panda Péter ***** válasza:

nem kell itt belemagyarázni semmit, a féltékenység igenis a bizalom hiánya. arról van szó, hogy a féltékeny személy feltételezi, hogy a párja otthagyná őt egy másik fiúért/lányért. pedig ha valakibe szorult egy kis tisztesség meg gerinc, az nem tesz ilyet, persze azzal tisztában vagyok hogy ebben az elcseszett 21. században nem szabad ilyen szavakkal dobálózni.

ha én benne vagyok egy komoly kapcsolatban, akkor ugyanúgy megbízom a páromban, amilyen bizalmat én elvárok tőle, és ha emiatt egyszer koppanni fogok, hát ez van, nem voltam jó emberismerő, de legalább a bizalmamat nem vesztettem el.

2011. aug. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!