Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt én túlzom el? A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt én túlzom el? A barátom nagyon gyakran van egy haverjánál és a feleségénél, akiknek most született babájuk, sokszor ott is alszik, pizsipartikat szerveznek. És ez oda-vissza megy.

Figyelt kérdés

A barátommal nem lakunk egy városban, csak hétvégente találkozunk,akkor sem mindig.

Ő nagyon gyakran átmegy a haverjához, annak feleségéhez és a pár hónapos babájukhoz, velük egy városban lakik. És általában ezek mindig pizsipartyba szoktak végződni, folyamatosan ott alszik, majd onnan megy munkába reggel. De ez visszafelé is szokott menni, van amikor a barátom haverja és a felesége mennek át a barátomhoz és ott alszanak, a baba nélkül. Folyamatosan teletöltik a netet képekkel, külvilágnak kb úgy jöhet le hogy hárman nevelik azt a gyereket. (napi 20+ kép)

Mondtam neki, hogy azért lehet heti több alkalommal nem illik ott aludni egy újszülött babás háznál, mikor mindenki fáradt. Jó barátok, persze hogy nem fogják elküldeni. De azt mondta, hogy barátok és az ő dolguk.

Igaz, hogy rajtuk kívül nincs barátja, de nekem ez mégis túlzás, hogy náluk éjszakázik sokszor.

30 évesek.


2021. ápr. 17. 10:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%
Te túlzod el. Kb havonta 2-3 alkalommal találkoztok.
2021. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
hat valoban kicsit fura, en se tudnam elkepzelni, hogy a kisbabas baratnomeknel heti szinten ott aludjak. de gyanitom, hogy azt a part nem zavarja, ha zavarna oket, nem hivnak, illetve forditva se mennenek. szerintem amig neked nem art, vagy nem a veled toltott idot veszi el, ne foglalkozz ezzel.
2021. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy az exemmel jársz. Bár ő inkább a nővérével meg a sogoraval volt ilyen beteges viszonyban.
2021. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg sajnálom is őket, mert a barátomnak, meg a párnak sincsenek más barátai, de nekem nagyon fura ez hogy éjjel-nappal együtt lógnak. Mintha tényleg hárman alkotnának egy családot.
2021. ápr. 17. 11:19
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem a Rajesh Koothrappali a barátod?
2021. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
nekem csak egy 20 éves házasságom ment rá pont egy ilyen indokolatlan mértékű kötődésre. Nem normális. Legkevésbé sem.
2021. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez nagyon betegnek tűnik
2021. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Ott alszik ahol akar, ha nem tetszik szakíts.
2021. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most is kb. nekem nem is jelentkezik egész nap, de azért látom hogy ma már vagy 10 storyt felnyomtak instagramra, hogy hármasban tolják a babakocsit. És szerinte ez jól van így
2021. ápr. 17. 14:36
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Egy család:apa(a barátod)a férj és a feleség.
2021. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!