Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van valami tanácsotok első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami tanácsotok első ottalvásra?

Figyelt kérdés

Nemsokára ott fogok aludni barátoméknál, és szeretnék tippeket ,hogy mit csináljunk

16/L



2018. febr. 27. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

társas, film, alvás

de ha nem tudjátok együtt kitalálni, hogy hogy töltsétek el az időt, akkor......

2018. febr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Hogy mit csináljatok? Azt ami jól esik. Készülj fel bármire (remélem érted, hogy mire céloztam). Légy laza és ne stresszelj ezen. Először én is stresszeltem majd rájöttem, hogy felesleges.
2018. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak egy kicsit izgulok..
2018. febr. 27. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Védekezzetek. Ez a tanácsom.
2018. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Na jó nálam ez előző héten történt meg és hu... nagyon rástresszeltem de végül minden jól sikerült. Írj privátot ha szeretnél és beszelhetünk...

15/L

2018. febr. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyel gumit.
2018. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!