Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalásnak számít? Vagy még megbocsájtható?

Figyelt kérdés

Már szakítani készültünk, rengeteg probléma volt a kapcsolatunkban amit nem tudtunk megbeszélni, állandóan veszekedtünk, nem voltunk boldogok. Kb 2 nappal a szakítás előtt a párom együtt aludt egy lánnyal részegen, de elmondása szerint nem feküdtek le. Aztán szakítottunk, pár hétig voltunk külön. Eközben ez a lány nagyon tepert, de a párom végül megkeresett, hogy szeretné ha megbeszélnénk minden problémát mert nagyon szeret. A szemem előtt rázta le ezt a lányt, azóta nagyon próbál bizonyítani, minden nőt aki ráír azonnal tilt és azokat a kommunikációs problémákat amik akkor felmerültek és szakítás lett belőle folyamatosan próbáljuk kijavítani. Helyes pasi és tudom, hogy tudna találni mást, meg is mondtam neki, hogy ha ő úgy érzi egyszerűbb neki mással újrakezdeni akkor nem állok az útjába akármennyire is fájna, de ő szeretne kitartani mellettem. Tudja ő is, hogyha már csak egy kis jelét is látnám, hogy mások felé kacsintgat azonnal dobnám. Általában nem nézem el a megcsalást, viszont szerintem ez nem egy egyszerű eset ugyanis nagyon nagy részem volt abban, hogy a szakítás és ez az egész bekövetkezett, azóta én is nagyon sokat próbálok változtatni magamon a kapcsolat érdekében. Szerintetek ilyen esetben is érvényes, hogy aki egyszer megtette megteszi megint? Nem is tudom konkrétan ezt megcsalásnak nevezhetem e, mert habár együtt voltunk mindketten éreztük, hogy ebből szakítás lesz és valahogy úgy érzem arra a pár hetes szünetre szükségünk is volt, hogy mindketten belássuk a hibáinkat ebben a kapcsolatban és elmondása szerint akkor jött rá ki fontos neki igazán. Először nem hittem neki, de tényleg próbál bizonyítani és ha annyira nem akart volna velem lenni, több nő is próbálkozott nála akit miattam rázott le...

Nagyon szeretem őt és nem szeretnék vele szakítani, de néha azért elgondolkoztat ez az egész..

Szerintetek ez még megbocsájtható, tényleg rájöhetett ez alapján, hogy én vagyok neki a fontos?


2021. ápr. 19. 15:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"értem, hogy ez a véleményed, de kifejtenéd mégis miért?"


Nem fog tudni mást leírni, mint a "melegítve csak a töltött káposzta" hasonlat jellegű okosságokat.

2021. ápr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!