Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elégedett vagy a feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elégedett vagy a feleséged vagy barátnőd alakjával, testalkatával?

Figyelt kérdés

Mióta együtt vagytok, még mindig úgy nézel rá, hogy hűhaaa micsoda nő!! vagy látod rajta elhagyta magát, egész nap eszik, nem figyel oda magára,nem sportol?

Mi 12 éve vagyunk együtt.

Első évben észrevettem már, hogy alig sportolt már, inkább kajált, vitte be még a szobába is.persze egy idő után meglett az eredménye, mindig kérdezte hogy látom-e rajta vagy nem?

persze azt mondtam hogy nem, de nem akartam elmondani neki, hogy igenis látszódik, csináljon magával valamit.

Én járok futni, focizni, de őt nem tudom erre rávenni.



2021. ápr. 20. 18:28
A kérdező szavazást indított:
Elégedett vagyok, de csinálhatna többet is hogy jobba nézzen ki.
Nem vagyok elégedett, házimunkát is ritkábban csinálja már meg.
Szoktam neki mondani menjen sportolni, de nem érdekli.
Sportosan él, megfogadta a tanácsom.
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Tehát 11 éve vagy egy nővel, aki nem tetszik. Why?
2021. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tetszik még, csak látom rajta hogy változott az alakja,de már finoman szoktam neki mondani hogy jöjjön velem mozogni.Persze inkább nyomkodja a telót, vagy nézi a sorozatokat.
2021. ápr. 20. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
3-as köszönjük az értelmes választ.
2021. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

És aki úgy elégedett vele, ahogy van?!

Mert ilyen opció nincsen 😅

Feleségemmel 6éve vagyunk együtt. Azóta szült nekem 2gyereket, természetesen változott a teste. A 2 gyerek mellett (3és1évesek) 1000%ra megértem, hogy nincs ideje még sportolni is. Súlyban ugyan ott van, pocakja lett illetve csípője a régi énjéhez képest.

Így is úgyis imádom, izgat...

2021. ápr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Mi azt, hogy sportosan él, megfogadta a tanácsom? Sok nő csinos, a pasija meg egy zsírdisznó, örülhet, hogy a nőnek így is bejön. Statisztikailag is több az elhízott férfi, tehát ez is engem igazol. Hol van az a válasz lehetőség hogy a barátnőmmel elégedett vagyok, magammal nem annyira?
2021. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez a kérdés. Viccnek is rossz, de legalább 4-esen röhögtem egy jót


6-os, de jó <3 ezt jó hallani :)



Kérdező maradj vele. Ebből lesz egy jó kerek fos házasság. Szereted aham, és közben egy sorozatleső, mobilfüggő zabagépet írsz le. csodás.

2021. ápr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
7 Tipikus nő :D Nem ez volt a kérdés. Tedd fel nyugodtan külön úgy
2021. ápr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Olyan opciö miért nincs hogy elégedett vagyok?
2021. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem, ez csak rosszabb lesz :(
2021. ápr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!