Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az olyan srácok akik féltik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan srácok akik féltik a pénzüket komoly kapcsolatban a másiktól, azok valojában nem szeretik a párjukat?

Figyelt kérdés

Nem a pénzre hajtok. Nem félreértendő.


Exem munkanélküli volt mikor összejöttünk, én találtam neki állást, ott sikeresen fellépcsőzött vezetői szintre, magas lett a fizuja és azt kezdte hozzám vágni hogy aranyásó lennék.

Ez elott pedig ki akartam menni kulfoldre hogy nálam is legyen nagyobb osszeg mert felesben akartunk házat venni de nem engedett, azt mondta a várhato terhesseg miatt nekem itthon legyen inkabb bejelentett állásom(nem sokat keresek dipkomaval, sőt keveset) es ő megy ki. Haza is hozott pár milliot.


Teljesen "bekapzsult"

Elszállt magátol es engem elkezdett lehordani egy szerencsétlennek majd kidobott. A részéből uj kocsit vett es hajot. Es hirtelen uj nő is kellett.


Semmi nem lett a terveinkből.


Erre pechemre a következő páromrol meg kiderult hogy ő meg egyenesen gazdag is :(, es hawai-on nyaralgat stb és az exe miatt (aki mellett mindig mindent ő fizetett),soha senkinek nem akar fizetni semmit, de egy fagyira sem hivott meg soha.

Külön tervezi a nyaralásokat. Azaz magával sem akar vinni költséges helyekre, de mindenhova tervezi menni Dubai es hasonlok.


Tényleg nem a pénz számít meg a nyaralások.

Csak ki tudja, ilyen utakon nyaralásokon a haverjaival, megcsalna e..ez csak ugy pluszban bennem van az mellett, ami a kérdésem lenne, hogy komolyan nem tudom hogy az ilyen pénzesebb srácok tudnak egyáltalán szeretni? Vagy csak a pénzüket szeretik valojában?


És azért megy döcögősen az is hogy együtt éljünk mert en nem tudok kajára heti 20 30 ezreket költeni, mert ő elvárná a normális étkezést főzést, es ezt is utálta az exében hogy mindig neki kell állnia ezeket.


Mindeközben én itt vagyok "szomoru szerelmesen", hogy ugy néz ki a pénz miatt nincs semmi jövőnk egyutt? Ha csak belegondolok abba mi lenne ha pláne gyerek miatt gyeden is lennék..ez a fajta "önzőség"egyszeruen ellehetetleníti a komoly kapcsolatot vele.


Szeretik az ilyenek a párjukat egyáltalán? Vagy én vagyok csak rozsaszin szemüvegben hogy nem látom hogy csak "használgatnak" valojában?



#anyagi különbségek, szerelem
2021. ápr. 21. 06:00
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

19. Akkor egyszerűen döntsem el magamban hogy nem szeret, kihasznál, viszlát?


Amikor erről beszélek vele meg olyanokat mond hogy én találok ki hülyeségeket, rosszul látom, stb.

2021. ápr. 21. 08:25
 22/40 A kérdező kommentje:

Es közben lehet hogy tenyleg csak szívat.

Hogyan jarhatnék ennek utána?

2021. ápr. 21. 08:26
 23/40 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Nem kell utána járni meg kombinálni. Meg kell húzni a határokat és feltenni a kérdést, hogy neked normálisnak tűnik és belefér-e az egy kapcsolatban, hogy a párod sajnálja tőled a fagyi árát vagy nem? Gondold el, hogy teszem azt ezzel az emberrel később házasságot akarsz kötni és családot alapítani. El tudod képzelni ezt a dinamikát? Ha ezzel nincs gondod, akkor vele maradsz. Mivel feltetted a kérdést, nyilván zavar, szóval akkor vagy lenyeled és magadban fortyogsz és várod, hátha jobb lesz (nem lesz, mivel eddig így csinálta és eddig eltűrted és letagadta, ha felhoztad neki), vagy keresel egy olyan pasit, aki nem smucig.
2021. ápr. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 Sunshinedoll ***** válasza:
64%

#18 Nem ezt írtam, nem ez volt a lényege.

A lényege az, hogy ha a nőnek van sajt pénze és munkája, akkor valószínűleg kevésbé fogja elvárni, hogy a pasi fizessen ki és tegyen alá mindent, mert mondjuk őneki egy fillérje sincs ilyenekre, hogy hawaii út meg dubai meg fagyi.

Szerintem nem gáz és irreális elvárás és nem aranyásás sem férfi sem a nő részéről az, hogy a potenciális partner anyagilag stabil és felelősségteljes és nem kell azon aggódni, vajon ki tud-e kettőnknek fizetni egy fagyit :D

2021. ápr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:

Nekem kezd úgy kinézni a dolog, hogy én mindig csak pórul járok a pasikkal.

Úgy erzem kihasználnak. Hülyítenek, átvernek, exemmel is eljegyzésünk is volt már, aztán lett belőle amit írtam.


Egy szerencsétlennek erzem magam akit senki nem szeret valójában.

2021. ápr. 21. 08:42
 26/40 A kérdező kommentje:

Nem is mennék vele nyaralni mert tudnám hogy abbol az lenne hogy hálát várna meg kusznom kéne a lábai elött.

Hülye lennék vele bármit is fizettetni.

2021. ápr. 21. 08:44
 27/40 A kérdező kommentje:
*tudom
2021. ápr. 21. 08:44
 28/40 anonim ***** válasza:
60%

Azon kéne elgondolkodnod, miért ilyen szélsőséges alakokba leszel szerelmes.


Sem az nem szokványos, hogy egy magyar fiatal Hawaira jár nyaralni, sem az, hogy egy fagyira is sajnálja a pénzt a barátnőjétől.

A szokványos az, hogy dolgozik valahol, van valamekkora fizetése, nyaranta kiszorít belőle egy szerényebb vagy drágább nyaralást, és ha barátnője lesz, akkor szívesen viszi programokra. Ha meg komolyodik a kapcsolat, akkor amúgy is össze kell rakni kettőtök fizetését, és akkor már tökmindegy, ki fizet a cukrászdában, mert közös lakásra, közös autóra közös életre együtt spóroltok.

2021. ápr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Szerintem az nem normális egy kapcsolatban, hogy attól kell félni, hogy ha valamit a pár kifizet, azt behajtja valahogy. Ez semmiképp sem egészséges.

Ha én veszek a páromnak valami drága ajándékot pl., az az én döntésem, én dolgom, és nem azért csinálom, hogy ő nekem ugyanilyen értékben vegyen valamit, vagy hogy ezért ő az adósom legyen.

Ha én fizetem ki a fagyit, vagy én főzök vacsorát, azt nem azért csinálom, hogy utána számon kérjem rajta.

És azon se izgulok, hogy ha a párom elvisz valahová az ő pénzén, akkor majd hetekig ezt vágja majd a fejemhez, hogy bezzegén. Egy párkapcsolat nem így működik, ez nem normális dolog.

Ha ezen kéne izgulnom, hogy fillérb-szó módjára minden utolsó forintért megkövezne meg számon kérne, én nem is lennék együtt az illetővel.

2021. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Véletlenül minden pasid gazdag volt, aha. A nők ilyenkor nem éreznek magukban egy kis ellentmondást, vagy nem gyanús nekik valami, amikor szinte minden pasi, akibe "szerelmesek lesznek" gazdag vagy erősen jómódú? De persze biztos mindnek olyan szép lelke van, azért.
2021. ápr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!