Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelenhet? Kellene már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenhet? Kellene már valamit éreznem?

Figyelt kérdés
A barátommal nemrég jöttünk össze(1 hét 2 nap) és imádok vele lenni, hiányzik ha nincs velem, de nem érzek még semmit iránta,ez a későbbiekben majd kialakul vagy már kellene valamit éreznem ?(az a bizonyos szikra megvan köztünk)és vele nyugodtnak érzem magam..esténként szoktunk általában találkozni és olyankor már megőrülök ,hogy mi van ha mégis közbe jön valami és nem láthatom,szóval nagyon szokott hiányozni.
2010. aug. 22. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Aranycsillagom...

Ha a hiányát érzed, akkor már érzel valamit iránta.

2010. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mégis olyan üresség van bennem.
2010. aug. 22. 12:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Én szex után vagyok ilyen, de szinte minden férfi

ha már nagyon dúl a tesztoszteron olyan vagyok mint egy Rómeó, utána meg semmi érzés

2010. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha hiányzik, akkor ott már elindult valami..:)

Amúgy egyéntől függ, hogy mikor kezdesz érezni valamit. Én pl. az előző pasimba 1 hónap alatt beleszerettem, a mostaniba pedig fél év alatt. Ez változó. Legalábbis nálam. :)

Amúgy sok sikert. :)

19/L

2010. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2010. aug. 22. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!