Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom kétoldali heredaganat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom kétoldali heredaganat miatt kasztrálás műtétre vár, amit nemsokára megcsinálnak rajta.Hogy dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés

Én 34 éves vagyok,párom akit sajnos nemsokára műtenek, csak 32.rosszindulatú neki, amint lehet megcsinálják rajta.Esküvő nem volt még, sajnos úgy néz ki gyerek sem fog lenni.

4 éves kapcsolat, ti kitartanátok mellette?

Most kavarog bennem minden, nem akarom ilyen fiatalon szex nélkül leélni az életem, de ha elhagynám, azt nem tudná feldolgozni, mert tudná hogy a kasztrálás miatt volt.

Ilyen helyzetben mi lenne a leghumánusabb megoldás?

szüleim azt tanácsolták, ha finoman is de keresgéljek mellette, ha még akarok családot, és ha már biztosra érzem a másikat, szakítsak vele, még rossz is lesz akkor.

Kicsit tartok ettől, nehéz felfogni és megemészteni is.


2021. ápr. 22. 15:28
1 2 3 4 5 6
 1/57 A kérdező kommentje:
Magánhelyre jártunk kezelésre is, műtét is ott lenne, de sajnos ez az egészen semmit nem változtat.Semmit nem segít ha valaki magándokihoz jár, nem tud az se mit csinálni.
2021. ápr. 22. 15:30
 2/57 anonim ***** válasza:
97%
ha jol tudom (de javitason ki, aki jibban ert hozza), ilyenkor vesznek le mutet elott spermat es lefagyasztjak, tehat kozos gyereketek elvileg lehet. illetve attol meg szexelni fog tudni, bar valoszinu hormonok miatt gyogyszert kell szednie.
2021. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
91%
A kasztráció nem jelenti a nemi vágy és az ejakuláció megszűnését. A nemi hormonok persze csökkennek a műtét következtében, de ez - jobb esetben - csak kevésbé befolyásolja a libidó mértékét. Persze közös gyereketek így nem lehet, de még mindig ott az örökbefogadás lehetősége.
2021. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
15%
Mű herék és hormon injekció. Sajogni fog a popid!
2021. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%

Spermát nem tud most lefagyasztatni amíg van neki? Kb 100 ezer forintba kerül.


Ezt miért nem próbáljátok meg? Így lehetne később is gyerek.

2021. ápr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
99%
Én is úgy tudom, hogy fagyasztanak le spermát, és mesterséges úton lehet baba attól még. De ha a sztori igaz, ezekről a lehetőségekről fel kell, hogy vilagositsanak.
2021. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
70%

Azért nem valami szép dolog tőled, hogy ha lebetegszik a párod, az első gondolatod az, hogy kidobod. Neked hogy esne fordított esetben? Nagyon nagy lehet ám ott a szerelem...


Ráadásul még simán szóbajöhet egy spermadonor is, lehet belemenne. Nem kell egyből eldobni a kapcsolatot.

2021. ápr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
86%
7-eshez csatlakozva, a tesóm férje tök terméketlen sajnos, ezt már az esküvő előtt is tudták, soha nem fordult meg a fejében, hogy ne menjen hozzá emiatt. Donorral készülnek épp lombikra, lesz gyerekük.
2021. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
72%
#7 tedd a szívedre a kezed és úgy mondd, hogy téged nem aggasztana a kapcsolat jövője, ha harminc évesen megtudnád, hogy 1: benne van a pakliban, hogy nem lesznek közös gyerekeitek 2: benne van a pakliban, hogy kampec a közös szexuális életnek.
2021. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
2, 6 jól tudja. Egy kollégámnak "csak" az egyik golyszit vették ki, de neki is lett lefagyasztva spermája.
2021. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!