Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez heredaganat lenne?

Ez heredaganat lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Általában hetente szoktam önvizsgálatot végezni a heréimen, és eddig semmi elváltozást nem tapasztaltam, egészen ma estig, ugyanis észrevettem egy nagyon jól tapintható, jól körülhatárolt csomót a ball herém felső csúcsánál. Sajnos orvoshoz nincs módomban elmenni egészen húsvét előtti hétig. A csomó maga teljesen fájdalommentes.

Köszönöm a segítségeteket!


2020. febr. 12. 23:16
 1/7 A kérdező kommentje:
És meg talán annyit, hogy ezt a csomót, a herezacskó ernyedt állapotában, meg tudom fogni ujjbeggyel anélkül hogy a heret meg kellene fognom...
2020. febr. 12. 23:25
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt csak a szakorvos fogja tudni megvalaszolni, hacsak nincs otthon elfekvoben egy ultrahangod es hozzaertesed. Nem kell beutalo az urulogaiara (de a varolista siman van 3-4 hetes), bar ilyennel en haziorvoshoz rohannek egybol es onnan tovabbkuldene.


Biztos nem tudsz elmenni semmilyen orvoshoz?

2020. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, külföldön tartózkodom munka miatt, húsvétkor vagyok otthon...
2020. febr. 12. 23:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Mellékhere-gyulladás esetén is van csomó, ami (lehet) hogy nem mindig fáj. Ha van Eu egészségügyi kártyád - feltételezem Európán belül vagy - (nem tudom hirtelen hogy hívják e kártyát) ott is elmehetsz urológiára.
2020. febr. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokkal valószínűbb a herevisszér tágulat
2020. febr. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tuti nem várnék vele. Ha esetleg nagy a baj, jobb minél előbb tudni.


Én azzal mentem orvoshoz, hogy megduzzadt az egyik herém. Aztán kiderült, hogy veseelégtelenségem van. Mára mindkét vesém leállt.


Szóval jobb az ilyet hamar tisztázni...

2020. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a leghamarabbi időpont az csak a húsvét előtti hét, hamarabb sajnos tényleg semmi esélyem elmenni, időközben viszont mintha nem kimondottan egy csomo lenne, mármint mintha egy csomo csomo lenne a herem mögött pluszban, szóval tényleg elképzelhető a viszértágulat. Két hete vervetelen és hasi ultrahangon semmit nem találtak
2020. febr. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!