Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha nem akarok fogamzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem akarok fogamzásgátlót felíratni?

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt, de a barátom már nem egyszer összeveszett velem amiatt, mert mennyire kényelmetlen a gumi. Én meg miért íratnék fel bármit is, mikor azért a kapcsolatunk, még nem is olyan komoly. Nem élünk együtt, nem vagyok se a jegyese, felesége.
2021. ápr. 24. 10:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Úgy védekeztek, ahogy akartok. Természetesen nem vagy köteles fogamzásgátlót szedni, és a partnered természetesen nem köteles óvszert húzni. Ha mindketten ilyen makacsok vagytok, akkor viszont nem lesz dugás.
2021. ápr. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem igen. Potenciálisan többe kerül a lé, mint a hús...trombózisveszély, libidócsökkenés, hüvelyszárazság, hisztia pista leszel tőle, legalábbis erre fogod, elhízás stb...


Én ha a párom szedne, inkább lebeszélném róla. Gumi nem játszik viszont, nem egy egyéjszakás labanccal vagyok. Nekem nem gond egy gyerek, ha neki igen, akkor eleve nem jönnénk össze.

2021. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
MENEKULJ!!!!!!!!
2021. ápr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Teljesen normális, te tested, te döntésed, ne hagyd magad belezsarolni. Sok rossz hatása is van, akár teljesen elveszhet a libidód. Ezeket nem árt, ha elmondod neki, csak nem akarhat neked rosszat vagy hát libidó híján magának is. De tippre vagy tájékozatlan, vagy inkább önző. Én se íratnék tabit így biztosan nem.

Vannak más módszerek is, nem csak ez a kettő, de ezek elég megbízhatóak és hát friss kapcsolatban ez is fontos.

Pl spirál, pesszárium, méhszájsapka, spermicidek, termékenységtudat stb.

2021. ápr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%
Tőlem aztán a fiatal Brad Pitt is kérhetné, akkor sem szednék tabit. Az én testem, az én felelősségem, az én döntésem.
2021. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

2-es, nem egyéjszakás r.banc, aki ragaszkodik a gumihoz. Az egy elég biztos módszer, ezért a gumi teljesen felelős döntés. Inkább a gumi miatt nyavalygó férfiak a felelőtlenek, akik a nőre hárítanak minden gondot.

És itt láthatóan gond lenne egy gyerek. Ebben a helyzetben a megszakítás meg naptárazás nem megoldás.

2021. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
98%
Kedves 2es, 10 éve gumizok a kapcsolatomban, szóval nem igazán vagyok egyéjszakás ribinek nevezhető. Mivel a hormontartalmú dolgok ki vannak zárva, gyereket nem akarok, ezért ezt tartom a legbiztonságosabbnak. Gondolom mikor egy hónapja ismersz egy nőt akkor még nem akarsz tőle gyereket, szóval nem annyira érthető ez az érvelésed.
2021. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
6%

6-7. Én meg nem fogok komoly kapcsolatban gumizni, mert nincs semmi bajom nem kefélek össze-vissza és a páromnak sem ugyan ezért. Erre vonatkozik a nem egyéjszakás ribi rész, de látom nem sikerült megfelelően értelmezni.


Tehát...akivel szerintem és a másik szerint is komoly a kapcsolatom, nem fogok gumizni, mert nincs eü kockázata. Gyerekre kész vagyok, meg ő is kész van. A gyógyszert ellenzem a leírtak miatt. Mi ezzel a probléma?

2021. ápr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%
#7. Az a titok, hogy nem egy random nőről van szó akivel majd meglátjuk, meg senki nem akarta megvezetni a másikat.
2021. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
98%

2-es, meglehetősen szűk a látóköröd. 11 éve vagyok együtt a férjemmel, 2 gyerekünk van és gumizunk, mert többet már nem szeretnénk. A fogamzásgátlót most hagyom abba, megpróbáltam, de egy rahedli mellékhatás előjött, pedig évekkel ezelőtt gond nélkül szedtem sokáig. Spirált akartam rakatni, de császárral szültem mindkétszer, nem bírták felrakni. Ritka, de van ilyen. Szóval marad a gumi, mert már nem az a helyzet, hogy nem baj, ha becsúszik a baba. Most már nem szeretnénk, hogy becsússzon, így nem érezzük elégnek, hogy majd kiveszi.

Kérdező, függetlenül attól, hogy mi az ódzkodásod oka, semmi joga egy pasinak sem kényszeríteni, hogy hormonokat egyél a kedvéért. Ha te önként szeded, rendben van, de ha te nem akarod, és ő a saját kényelme érdekében balhézik ezért veled, menjen a francba. Kockáztassa a saját egészségét, ne a tiedet.

2021. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!