Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha csak fogamzásgátló tablettá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak fogamzásgátló tablettát akarok feliratni a nőgyógyásszal akkor ki is viszgál? Ha igen mit néz?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok a páromal együt és most már szeretnék inkább tablettát használni az óvszer helyett. már 20 múltam de eddig nem mertem szedni mert sokaktól hallottam hogy problémát okozhatnak a benne lévő hormonok 18 -20 év alatt is . sajnos 1 éve külföldre költöztem és a nyelv nem megy mégy annyira jól a kivizsgálósat ezért kérdezem

2016. jan. 2. 03:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy valamire való nőgyógyász kivizsgál, elküld vérvételre stb. Ha ezt nem teszi meg, akkor nincsen szakmai megfontolás amögött, miért az adott tablettát írja fel neked, és egyáltalán nem biztos, hogy megfelelő lesz számodra.
2016. jan. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Épp azért kell kivizsgálnia, hogy ne okozzon problémát a fogamzásgátló.

Pár dolgot megkérdez, esetleg készülj fel szavakkal, hogy pl. mennyire rendszeres a menstruációd, volt-e nőgyógyászati problémád, a családban fordult-e elő trombózis. A vérvételhez nem kell nyelvtudás, ha valamit nem tudnátok megbeszélni akkor okostelefon-fordítóprogram, nem a legelegánsabb megoldás, de egymás megértésére alkalmas.

Ha nem kérdez semmit és nem küld el vérvételre akkor keress másik orvost, nekem az első magyar nőgyógyászom egy szót nem kérdezett, csak felírt egy dobozzal. Anyám kiváltotta, én meg nem szedtem be.

2016. jan. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen meg vizsgal. Sztem lesz rakszures ha nem volt 1eve,uh,vervetel. Hat a hormon lutri, van akinek nem okoz gondott van akinek vannak tole panaszai. Nekem olyan 8-9 evig jo volt a bogyo ,utanna sokalt be a szervezetem. Kozti verzes,mellfajdalom,meg egy cikluscsomo is lett a mellemben...de remgeteg elonye is volt a tabinak ;kevesebb verzes,orara pontosaag. Sokszor csokkenti a mensi fajdalmat is ha ilyen problemad van.
2016. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) szerencsére ennyit könnyen megértek és elmondok szóval mihamarabb elmegyek :)
2016. jan. 2. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha jó csaj vagy, kivizsgál. Ha nem, akkor csak a nyelvedet kell megmutatnod.
2016. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A városban egy nőgyógyász van csak és ő is nő szóval ilyen gond nem lesz :)
2016. jan. 2. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
És természetesen nőgyógyászatilag is megvizsgál, beléd nyúl, de ez természetes.
2016. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!