Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert akart gyereket, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akart gyereket, ha nem foglalkozik vele?

Figyelt kérdés

25eves ffirol van szo. Jobban akarta mint en, van egy ot honapos kozos gyerekunk. Az elso ket heten meg jo volt minden, pelenkat cserelt, babazott.

Ahogy telik az ido ugy nem akar semmit csinalni. Ha orak ota ordit nalam a gyerek eszebe nem jutna atvenni tolem, hagyja orditani, hiaba mondom hogy mar nem birom vegye at. Ilyenkor nagy kegyesen kb 5 percig van nala, majd visszaadja hogy o faradt ehhez. Ha nem dolgozik en vagyok a gyerekkel egesz nap, o nyomja a gepet meg a netes jatekokat. Ket napja kene neki (kozosen) furdetni a gyereket ami max egy par perces folyamat, o ahhoz is faradt, nincs kedve. De a szamitogepezeshez sose faradt.

Este 7-8 korul o mar elalszik, a gyerek olyan 10-fel11ig van ebren, de van mikor faj valamije es akar hajnalig kepes uvolteni. Na en ilyenkor a wcre nem tudok a gyerektol kimenni, mert velem ordit, hogy csinaljak mar valamit a gyerekkel. Meg ugy tesz, mint aki alszik, hogy ne neki kelljen vele foglalkoznia.

Viszont ha atjon valaki, vagy megyunk valahova olyan mintaapuka tud lenni, hogy eszem megall. Otthon a negy fal kozott meg szrik az egeszre.


Minek kellett neki akkor ennyire a gyerek? Meg annyiz, hogy mikor kiderult, hogy teshes vagyok vazoltam nekk, hogy nem feltetlen kell megtartani, ha nem erzi magat kesznek erre. Valtig allitotta, hogy o ezt akarja. Ha kettesben kozos programot akarok vele, akkor sincs semmihez kedve, se setalni, se semmi. Es engem hiv begyoposodottnek. Szex is akkor van, ha neki kedve van hozza, vagyis amikor nem faradt.. Nehanyszor utasitottam vissza, o tobbszor, megis ezt a par alkalmat vagja a fejemhez, mikor nekem nincs kedvem es kepes behisztizni azon, hogy pl arcureggyulladassal nem kivanom a szexet.


2021. ápr. 25. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknek szültél gyereket!Sokáig nem lesztek együtt az biztos.Én vázolnám neki a helyzetet hogy vagy megpróbál férfi lenni vagy mehet ahová akar,mert kb.90% hogy félre fog lépni,mert ezek ilyen nyomorékok.
2021. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ezért is kell NAGYON átgondolni hogy kivel is vállalsz gyereket.
2021. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Te felelősséged is óriási, mert bevállaltál egy gyermeket egy ilyen fos kapcsolatba.

Azt szoktam mondani, a saját életét mindenki úgy cseszi el, ahogy akarja. De egy gyerek semmiről nem tehet ... a védekezés is opció és a megszakítás is. Most meg itt kínlódsz. Szomorú.

2021. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Rossz embernek szültél gyereket, aki semmilyen szinten nem elég érett a feladathoz. Akár holnap otthagyhatod, ez nem fog javulni.
2021. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nyomatékosítanám a helyzet súlyosságát.

Összeszedi magát vagy elválnak útjaitok.

Előbb-utóbb úgy is ez a két opció marad, ami most van csak időhúzás.

Nem változik, ha azt látja hogy minden változatlanul megy tovább.

2021. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos nagyon rosszul tetted. De próbálj meg inkább nem foglalkozni vele, vagy szuleidhez haza költözni. Nem lesz könnyebb nagyobb gyerekkel sem, max ejszaka alszik. Napirendet mindenképp alakits ki magadon konnyits. Mindig mindent nagyjából azonos időben, így pihenesre is juthat időd. Tudom, nekem is van 2 gyerekem, nagyon bevalik a napirend. Fektesd le 8 körül a gyereket. Pár hét alatt beall nyugi, de ahhoz mindennap úgy kell hozzaallni. Éhes, foga jön, próbálj meg rajonni.
2021. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Rágnám a fülét, hogy menjen el orvoshoz kivizsgálásra, ha ennyire "fáradt", mert ez nem normális, pláne ilyen kiscsikó korban.
2021. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Detto ez van nálunk is. Válni készülök. Ne húzd az időt, csak rosszabb lesz. Tapasztalat
2021. ápr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Egy pasi nem azért akar gyereket, mert babázni szeretne. Téged akart ezzel megfogni. Mivel úgyse hagyod el, sikerült.
2021. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben összeszedném a cuccomat, még ha meg is szeretnéd javítani ezt a kapcsolatot, és elmennék a szüleimhez mondjuk egy pár napra/hétre hátha rájönne mit veszít el ezzel a viselkedéssel.

Szerintem nagyon nem tudta mivel jár ez az egész vagy úgy gondolja, hogy ez a te dolgod, mert "te úgyis otthon vagy egésznap".

Nem vesztegetném rá az időm.

2021. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!