Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok szerintetek nem gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek nem gyerekes ha egy férfi 30 évesen számítógép fejlesztéssel foglalkozik csak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, meg jól kijövünk egymással, de valahogy nem tudom felfogni azt , hogy még most is az a legfontosabb neki hogy a számítógépén minden magas grafikán és felbontáson fusson. Nincs olyan év , hogy ne költsön a gépre egy kisebb vagyont. Pl legutóbb egy videókártyát vett bele és azt volt 100 ezer körül. Hiába mondtam neki többször, hogy pl a jogosítványnak több értelme lenne először aztán folytathatná a számítógép bővítést ,de egyszerűen nem tudom meggyőzni.


Engem nem hanyagol el, csak ezt nem tudom megérteni , hogy a játékkonzol, számítógép és hasonlók fontosabbak neki még most is pl egy jogsiszerzésnél.


2018. júl. 30. 19:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Mi a helyzet a női cipőkkel? Nem védeni akarom, mert nekem is az a véleményem, hogy egy bizonyos kor fölött az ember már elkezd rangsorolni és nem a gyerekkori vágyainak él (hacsak nem annyit keres, hogy ezek megélése nem jelent jelentős kiadást, ám a kérdésedből ítélve nálatok nem ez van), ám ilyenkor mindig eszembe jutnak azok a kérdések (legutóbb tegnap), amik pl. a női cipőkre vonatkoznak. A tegnapi kérdés szerint a kérdező nő, 40-45 pár "ízléses cipővel" rendelkezett, ami nyilván megint nem két fillér. Szóval ha neki lehet, akkor ez a másik oldalon miért gond?


Másrészt mi a párod véleménye a dologról? Ő hogy látja a jogosítvánnyal kapcsolatos kérdést?

2018. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Mintha csak a barátomat írnád le... egyesnek keg úzenem, hogy nem minden nő cipő meg ruha meg mittudomén milyen mániás.
2018. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%

Nem vagyok lány, de sosem értettem, akik ennyi pénzt költenek ilyen vackokra.

A baj az lesz, ha lesz autója, arra még sokkal többet lehet majd költeni.

Szóval valószínű a nyaralásotok, meg egyéb hasonlóak fogják ezt megszívni....

Gyerekről ne is beszéljünk.

2018. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
@2: Nem azt mondtam, hogy mindenki ilyen, de valahogy a női oldalon ezek a dolgok "megbocsáthatók", "elnézhetők". Az én párom nem attól lesz vonzóbb, mert 50 különböző cipője vagy 50-féle ruhája van.
2018. júl. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
4: ki szerint megbocsáthatóak? A kocka srácok szerint meg az megbocsátható, amit a kérdező párja csinál, ő ettől mégsem lesz boldogabb.
2018. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a fontos: autó, motor, telefon, utazás, ruhák, cipők, táskák, neki a gépe. Nem tudom, mit nem lehet ezen megérteni? Én nőként értem, úgy, hogy nem vagyok gépmegszállott. Neked mi az, ami ennyire érdekel? Amire a fizetésed egy jelentős részét fordítod?
2018. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
@6: Tandíj és albérlet.
2018. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, hogy nem krvákra költi :)
2018. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják hobbinak. Akinek nincs valami dilije amire képes akár sok pénzt és/vagy időt áldozni, az sok esetben a kocsmában végzi.


Amúgy ezt a hobbiját akár hasznosíthatná is

2018. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudom, nekem a környezetemben ezt csak lúzerek csinálják.

Utána meg kiverik a farkukat az FPS számra.

Biztos hogy boldog vagy egy ilyen férfival?

2018. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!