Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy derithetnem ki vitatkozas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derithetnem ki vitatkozas nelkul, hogy masra vagyik-e?

Figyelt kérdés

A baratom allandoan nagymellu noket nez es ez engem bant, mivel nekem eleg kicsi.

Ugy erzem keves vagyok neki es csak beeri velem...3 eve vagyunk egyutt. Mostanaban kicsit flegma velem, azt hittem a munka es a koronavirus miatt, de mi van ha mar masra vagyik? Nem akarok vitatkozni ezert nem hoztam fel a dolgot.


Mit gondoltok?


23/N

Parom 31/F


2021. ápr. 25. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. :)

Szerintem ki diszkrétebben, ki kevésbé diszkrétebben, de ugyanezt csinálja... egyszerűen így lettek összekötve a férfiak. Ha a viselkedése egyébként nem változna az irányodba, nem is lenne gond. Ha változott, kétlem hogy ezért. Beszéld meg vele kedvesen.

2021. ápr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Altalaban lerendez annyival hogy nincs velem baj es jo minden, ugyhogy maradjak csondben... De ezzel egyaltalan nem nyugtat meg, inkabb csak azt az erzest erositi, hogy beeri velem. :(

Ha folytatni szeretnem a parbeszedet csak idegesitem vele es megflegmabb lesz

2021. ápr. 25. 20:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ezzel így nehéz mit kezdeni. Ha benne nincs meg az inger, hogy dolgozzatok ezen, akkor egyszerűen ott kell hagyni.

Gondolj bele. Aki szeret téged, azt meghatja ha neked fáj. Ha közömbös, azzal már nem lehet mit kezdeni.

Nem azért nézi azokat a nőket, mert szebbek, vagy jobbak bármiben is. Ne is feltétlen magadat okold, ha te beletetted ami tőled telt. Néha van aki csak nem alkalmas arra, hogy szeressen és szeressék.

2021. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Énis megnézem a nagymellűeket erre mit csinálok? A párom kis melleit zabálom fel és élvezek rájuk és tapizom éjjelnappal.

A kis mellekhez a párom tartozik, a nagyok meg..azt csak láttam. Remélem érzed a különbséget :)

2021. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha önmagában megnézi, azzal nincs gond. Persze ha mindezt előtted teszi, az már tiszteletlenség. Ettől függetlenül az emberek még házasságban is csak hűséget fogadnak, nem vakságot. Nekem ez a véleményem.
2021. ápr. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy mit néz, hanem ahogy viselkedik veled.
2021. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!