Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem lustának a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem lustának a barátomat, vagy szerintetek is az? Úgy érzem nem tesz meg mindent a jövője alakításáért. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk, de ő már közelebb van a harminchoz mert 24 évesen kezdte az egyetemet és előtte dolgozott néhány évet felnőttként. A szülei vettek neki egy kisebb lakást ahol élünk és a lakbérre nem kell gondolni. Megadom neki, hogy minden nyáron kijár külföldre dolgozni, 2 hónapig heti 70 órát dolgozik és megkeres annyit, amiből utána itthon az év maradékában megél kényelmesen. Eddig jó.


Viszont itthon nagyon nem csinál semmit. Az online egyetem miatt nem kell bejárni suliba, de még alig tanult a vizsgaidőszakra. Nem büfé szakon van, de nem is olyanon, amire halálra kell tanulni magad egész évben és szerencsére piacképes szak. Ez mellett nagyon okos, könnyen megtanulja amit kell, csak lusta azt látom. Ősszel is 25 kreditje volt, de abból 20 sikerült neki, mert alig bírta rávenni magát a tanulásra, de szerencsére nem csúszik. Most is még szinte semmit nem tanult, csak két félévközi ZH-ra pár napot márciusban, pedig most 35 kreditje van. Én járok dolgozni a suli mellett heti kb 30 órában, nem is csak a pénz miatt, csak hogy legyen valami napi rutinom még az online suli alatt is, ne mindig csak itthon kelljen lenni. November óta ő pedig kb max pár hetet tanult összesen, ezen kívül olvas, gépezik, néha edz, szexelünk, filmezünk, ilyesmik, de november előtt ősszel is csak annyi volt a különbség hogy bejárt a 2-3 órára amik élőben voltak megtartva.


2021. ápr. 26. 11:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

ilyen tipus. ha megkeresi nyaron az egesz evere valo penzt es az egyetemen se fog csuszni, akkor mi itt a problema? szerinted mit kene csinalnia? szerintem csak irigyled a szabadidejet, meg azt, hogy nem

stresszeli halalra magat.

2021. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem minden ember extra ambíciózus. A barátod hajthatna jobban, de úgy lehet vele, hogy minek? Vannak ilyen kényelmesebb emberek. Van pénze, van lakása (ott laksz te is), akkor hova erőlködjön? Nyilván, hogy te rendszeresen dolgozol, nem nálad lakik a pasid. Ha nem felel meg, hogy ő ilyen átlag ember, akkor keress olyat, akinek fontps 150%-ot teljesíteni az életben.


Ui: Nagyon furán hangzik ez a "megengedem neki, hogy külföldön dolgozzon". Kicsit kontrollmániásnak tűnsz pár megnyilvánulásod alapján. Esetleg egy picit irigykedsz is rá, amiért neki kényelmesebbnek tűnő élete van.

2021. ápr. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Jaj de birom az ilyen kis fa**om mitugrasz nőket akik beakarják osztani a pasojuj idejét, pláne úgy, hogy ingyen lakik nála. Gáz vagy.
2021. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Manapság már nem divat sokat dolgozni! Inkább kövesd a példáját. menj vele külföldre és keress te is annyit, hogy utána ne kelljen melózni.
2021. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
szerintem gyereket sem akar. akkor minek hajtani
2021. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%
4 Igen. Mert az értelmesebbek inkább pénzt keresnek, mivel abból lehet megélni. Nem pedig a sok munkából. Jól írod.
2021. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Ő egy kényelmesebb embertípus, ennyi az egész. Miért erőltesse meg magát, ha ígyis elvan mint hal a vízben? Az első válaszolóhoz hasonlóan én is egy hangyányi irigységet érzek a szavaidból.
2021. ápr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 hollófernyiges ***** válasza:
99%
Szóval nyáron gürcöl mint a ló, az év többi részében meg egyetemre jár. Mégis mit akarsz még szerencsétlentől?
2021. ápr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Mi van kérdező, irigykedsz, hogy ő ezt megteheti míg neked nincs hozzá merszed? :D
2021. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, és van diplomám, de egyetlen olyan félévre sem emlékszem, amikor áprilisban már tanultam volna a május második felében kezdődő vizsgaidőszakra. Zh-kra persze, ami a félév során van, de előre a vizsgaidőszakra? Minek? Kire eljutok a vizsgáig, elfelejtem a felét 😅
2021. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!