Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismerkedtem egy sráccal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy sráccal. Nagyon helyes. Egy buszon ismerkedtünk meg. Hogyan tovább? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Mikor oldalra néztem akkor folyton nézett. én rámosolyogtam aztán persze elvörösödtem. Aztán megszólított beszélgettünk ilyesmi. a nevét csak később tudtam meg. aztán írt levelet, majd válaszoltam neki. nem tudom, hogy mit is akarhat. lehet, hogy csak szimpatikus voltam neki vagy éppen beszélgetni akart valakivel. Haverom azt mondja, hogy szerinte megtetszettem neki. És mondta, hogy vegyem fel msn-re. de ez az msnes ismerkedés ez nekem nem jön be.:S Igazából nem szokott gondot okozni az ilyen. vagy tetszik valaki vagy nem, de most tanácstalan vagyok. 18/L
2010. aug. 22. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd fel ha tetszik és kérj találkozót.
2010. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vedd fel msn re dumáljatok , ha jol kijösztök találkozzatok,
2010. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretne tőled valamit,és egy idő után lehet,hogy barátságnál is többet,de ez tőle fugg,hogy milyen tempóban csinálja az ismerkesést.Ha pedig nézett a buszon,ha rá is néztél,szerintem tudatni akarja,hogy bejössz neki,vagy azt,hogy többet akar.Saját tapasztalatból tudom,hogy egy buszon nem fogok egy csajal szemezni vagy esetleg nézni őt.Az,hogy szimpatikus vagy abban lehet valami,de viszont ha szimpatikus vagy akkor miér ne akarhatna többet? Hiszen szimpatikus vagy.Szerintem vedd fel MSN-re .. Nem veszthetsz semit,csak nyerhetsz,megkerdezheted mien szándékai vannak veled,megismerheted,és ha nem akarsz MSN-en ismerkedni,megbeszélsz vele egy időpontot ahol találkozhattok.Egy próbát megér ;)
2010. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
basszus , csak én nem látok semmi jo pasit buszon? melyik ez a járat legalább várost mondj oda költözök :D
2010. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*Saját tapasztalatból tudom,hogy egy buszon nem fogok egy csajal szemezni vagy esetleg nézni őt,ha nem szeretnék töle többet (párkapcsolatot)


Valahogy sikerült kihagynol fél mondatot..sorry

2010. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát attol is fug hogy csáo hány éves, na hány éves ?
2010. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
22 körül van:)
2010. aug. 23. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!