Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lenne helyes? More info lenn.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Az első pasi az életemben egy nálam 15 évvel idősebb férfi volt. Neki adtam oda magam először. (Lehet, hogy ciki a kora miatt, de mindig is szerettem volna egy tapasztalt pasival elveszíteni). Na szóval az van, hogy utánna még összejártunk néha néha szeretkezni és én nagyon szerettem őt. Ő is szeretett, de nem úgy ahogy szerettem volna, valószínűleg a korom miatt. A kapcsolat megszakadt kettőnk között egy jó ideig. Nekem azóta van egy barátom, de nem tudom úgy szeretni ahogyan megérdemelné. Most nyáron újra felbukkant az életemben a régi "szeretőm" és megcsaltam vele a barátom. Nagyon élveztem vele a dolgot, a jelenlegi barátom sohasem tudta így "élveztetni" velem a szexet. Ő az egyetlen akivel úgy "istenigazából" élvezem az együttlétet. Nem érzem már azt a szerelmet amit éreztem az elején, de iszonyatosan kívánom. Ő is kíván engem és most talán fordult a kocka is, mert lehet, hogy ő szeretett most belém, pont úgy ahogyan én belé az elején. A jelek erre utalnak. Régebben elhanyagolt és nem igazán törődött velem. Most viszont napi szinten hív és alig várja, hogy találkozzunk. De neki is van valakije. Annyi idős mint ő. Félek attól, hogy beléhabarodok ismét és tönkreteszem magam ezmiatt. A szüleim kiakadnának ha megtudnák a dolgot. Szerintem kitagadnának ha megtudnák, hogy egy nálam 15 évvel idősebb pasival találkozom titokban. Szerintetek mit csináljak? Bevállaljam a dolgot és próbáljam "megszerezni" a mostani párjától (aki hozzáteszem szintén csalja őt) vagy felejtsem el inkább örökre? Voltatok már ilyen helyzetben?
2011. nov. 5. 01:33
1 2
 1/12 anonim válasza:
46%
Buta Liba
2011. nov. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem volt párom, de egy ideig küzdöttem a pasiért, aki beadta hogy a nőjével nyílt kapcsolatban vannak. Hát, pár éve házasok. Ennyi.
2011. nov. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Jólcsináltad. Folytasd így. Büdös ribanc.
2011. nov. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribanc. Csak éedekes helyzetekbe tudom magam sodorni. Amúgy nem vagyok rá büszke, hogy egy kapcsolatban élő pasival "keverek" és hogy megcsaltam a pasim, de ezt dobta a gép. Nincs lelki ismeretfurdalásom sem azért mert megcsaltam a pasim, mert régebben sokszor megütött. Ezért is mentem bele, hogy újra találkozgassunk a régi szeretőmmel, hogy valahogy visszaadjam ezeket a sérelmeket. Most úgy érzem hogy kvittek vagyunk.
2011. nov. 5. 01:49
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

ritkán mondok ilyet, de sztem halgass a szívedre, és beszéljétek meg, h mindketten dobjátok a jelenlegi párotokat, és megpróbáljátok eggyüt...a sex része már úgyis megy :)

21/L

2011. nov. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretnéd nem azon aggódnál, hogy 15 évvel idősebb nálad. Hanem felvállaltad volna mindenki előtt, amikor még együtt voltatok. Szerintem jó vele a szex és ez hiányzik, mert a jelenlegi párod nem elégít ki. Az hogy neki is és neked is párod van és mindezt így csináljátok nem helyes. Ha a párja megcsalja akkor dobja ki, neked meg már az első pofonnál dobnod kellett volna a pasidat nem ilyen kicsinyes módon bosszút állni. Nyilván nem tudja, szóval bosszúnak se nevezném. Lényeg, hogy vagy mindketten szakítotok és akkor mehet a dolog nyíltan vagy zárd le az egészet.
2011. nov. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
még anyit hozzá, ha már sokszor megütött akkor minek vagy vele...újra megfog, ha látja h te mindent megbocsátasz neki..
2011. nov. 5. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem merem kezdeményezni ezt a témát nála, hogy mi lenne ha mindketten dobnánk a "párjainkat!" Szex közben, múltkor viccként hozta fel a témát, hogy elvesz feleségül. De túl szép, hogy igaz legyen. Szóval az a lényeg, hogy cikinek tartom kezdeményezni ezt a témát...attól félek, hogy kinevetne talán vagy nemtudom :( Félek, hogy csalódnék a válasz miatt. :)
2011. nov. 5. 02:02
 9/12 anonim válasza:
46%

én vagyok az első hozzászóló és kiegészíteném:

Szánalmas buta liba

2011. nov. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

mindent elmondtak az előttem szólók, szóval +1 ember aki ezt gondolja (megver és vele vagy ez ku**a gáz, nem pártolom az ekkora korkülönbséget de jó pár ilyen párt ismerek... és végül első hallásra nem ismerve a körülményeket sztem csak a sexre kellesz neki, de ha nem akkor lépj h dobjátok a másikokat)

20/f

2011. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!