Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy párommal már nem illünk össze?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve együtt vagyunk, de most érzem ezt elöször. Egy ideje már megváltozott, semmi közös nem maradt bennünk. Voltak közös hobbijaink, elfoglaltságaink, de azokkal felhagyott, már csak egy dolognak él. Beszélgetés közben is csak ez a téma, semmi másról nem tud beszélni. Támogatom, tudom hogy szereti amit csinál, de annak hatására hogy csak erről tud beszélni és szinte csak ezzel foglalkozik egész nap, nem érzem úgy hogy maradt volna bennünk bármi ami közös. Nem élünk még együtt, és nekem is van elég elfoglaltságom, de egy ideje megváltoztak a dolgok ilyen téren.

2021. ápr. 29. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
És beszéltél már vele erről? Vannak közös céljatitok, terveitek? Egyáltalán az összeköltözés már felmerült? Ez így kicsit egy ilyen "egymás mellett elvagyunk" dolognak tűnik. Ha többre vágysz, lépj.
2021. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni, de csak veszekedés lett belőle :/ azt mondta hogy eddig nem mondtam olyasmit hogy nincs bennünk közös (azért mert eddig nem volt ilyen probléma) meg hogy ne szoljak bele hogy mit csináljon (amikor nem említettem semmi olyat, hogy hagyja abba). Eddig volt szó az összeköltözésről, de már el vagyunk bizonytalanodva (volt mostanában néhány veszekedés, ami bár megoldodott, de az az érzés megvan hogy közös dolog már nincs bennünk)
2021. ápr. 29. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem mindenképp beszélj vele. Aztán benned marad az érzés, hogy "mi lett volna ha?" Próbáld meg nyugodtan elmondani, hogy szeretnéd, ha megváltozna. :)
2021. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ilyennel össze nem költöznék, ha egy beszélgetésből veszekedést csinál.
2021. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha nem tudjátok megbeszélni a problémát, akkor bizony a kapcsolat kuka. Nem tisztel és nem érdekli a véleményed.
2021. máj. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy "elfárad" a kapcsolat. Szeretetben el kell válni.
2021. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az összeillés komplikált dolog, de ha ennyi és ilyen a kommunikáció, akkor ideje véget vetni ennek.
2021. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!