Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vicces dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rift kérdése:

Szerintetek vicces dolog a heregyulladás?

Figyelt kérdés

Itthon vergődök, úgy fáj hogy bekattanok, a barátnőm amikor meg meghallotta, hogy mi bajom, kinevetett.


Szerintetek is vicces?


Szerintetek jogosan esik ez baromi szarul, mert igazából beszélni sincs vele kedvem ezek után, hogy lehet vki ekkora s....fej???

19F



#heregyulladás #Jajjdevicces #Énisjótnevetek
2021. ápr. 29. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem vicces. Menj orvoshoz! Majd ha a barátnőd meg pl. felfázik és szenved, akkor említsd meg neki milyen rossz érzés volt, mikor kinevetett.
2021. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Hát, a te barátnőd...

Egyébként egyértelmű, hogy még fejben gyerek. Ez olyan, mintha kinevetnéd amiért görcsöl az alhasa mensikor...

Beszéltél orovossal? Ha holnapra nem múlik el, menjél urológushoz.

2021. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
minek jöttél össze ilyennel?
2021. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Már voltam orvosnál, kaptam antibiotikumot.


Hát ez jó kérdés, hogy minek jöttem össze vele!

2021. ápr. 29. 20:51
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Nem vicces, de valld be, te sem vennéd komolyan, ha baja lenne.
2021. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De igen komolyan venném! Pl. amikor görcsöl a hasa akkor is békén hagyom és nem nevetem ki!
2021. ápr. 29. 21:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem magánorvosnál voltál!

Nekem hasonló bajom volt. A buszmegálló 300 méterre van a lakásomtól, de amint leszálltam és sétáltam majdnem sírtam, mert olyan érzés volt, mintha lépésenként tökön rúgtak volna. Kórházban alig bírtak bármit is megállapítani, annyit láttak, hogy be van gyulladva, meg talán ciszta. Kaptam gyógyszert de semmi. Magánorvos helyrerakott gyorsan, mert olyan baktérium kapott el, amit 1 gyógyszer tudott kikúrálni rendesen (és ilyen max 1000ft értékű volt a gyógyszer). Azóta sincs semmi bajom odalent, szóval ha nem használ menj magánorvoshoz

2021. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vicces.Jobbulást.
2021. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulást kívánok!


Barátnőd nagyon empatikus, ja nem.

2021. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem vicces! Jobbulást!

39/N

2021. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!