Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan a fészkes rekettyés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan a fészkes rekettyés lóturkálóból veszitek, hogy bármilyen korban is "ciki", ha valakinek még nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés

Most nem inkább a felnőtt korosztály ilyesmi helyzetéről kérdezek, az már ki lett tárgyalva párszor, hanem a fiatalságéról. Azon akadtam ki, hogy a 14 éves kislányt "későn érőnek" nevezték, mert még nem volt kapcsolata... na meg az jött le, hogy ez az általános megítélés... TIZENNÉGY, backi! Ha tizennégy évesen ez már későn érés, akkor mikor van a normál kor a kapcsolatosdi elkezdésére? A korán érőkre meg bele se merek gondolni...


Szóval ez az egyik, a másik meg, hogy ugye jó sokan felteszik, hogy ciki-e, ha x évesen még szüzek meg társaik, aztán a nép jól megnyugtatja őket, hogy nem. Na de miféle indíttatásból jut eszükbe ez egyáltalán? Valahonnan kapniuk kell ezeket az ingereket... és sokan írják, hogy kapják is, mert csúfolják érte őket... de akkor itt miért nem? Vagy akárhol, legalábbis én még eggyel sem találkoztam, aki azt mondta volna nekem, hogy milyen ciki volnék ezért...persze ez természetsen nem zárja ki, hogy lennének, pont ezért érdekelne az ő álláspontjuk,hogy ugyan mi a lóhererákért lenne már ciki...


Azt meg, hogy magának a cikiségnek mégis miféle gyakorlati jelentősége van, már meg sem merem kérdezni, egyrészt mert már megtettem, és nem sok magyarázat érkezett, másrészt mert ez meghaladja drága embertársaink értelmi színvonalát...


2010. aug. 22. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert a válaszok nagy százalékát tizenévesek adják ebben a témakörben, nekik más a megítélésük mondjuk egy 14 éves lányról.
2010. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én majd akkor veszítem el a "zsebkendőmet", ha én jónak látom, és ha akarom. Mások véleményére pedig magasról tojok! Ez az egészről a véleményem. Mindenki a maga sorsának a kovácsa. 16f
2010. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok..nem érzem magam lemaradottnak..és onnan veszik, hogy későn érnek..mivel a pl képeik Hannah meg a többi ezt mutatja nekik a tv ben..onnan h az osztálytársak mindig a legújabb pasijukról-barátnőjükről dumálnak..meg arról, hogy egy buli alatt hánnyal 'nyaltak össze'..nem tudom de elcsodálkozom, hogy a 13 14 évesek milyen ruhákban járnak..én az idén vettem fel legelőször miniszoknyát alsógatya nélkül..de ők már bugyi méretű nadrágokban járnak..kitesznek mindent ami van..manikűr..fodrász..divatos ruci..és természetes, hogy felkeltik a férfiak érdeklődését..akaratlanul is..és elég nagy önkontroll kell hozzá, hogy ne sodródjon tovább az árral..
2010. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fáj az általánosításotok :) 14 vagyok és nem volt még pasim, de had vázoljam fel a helyzetet az én szemszögemből:

a főbűnös állítólag a VIVA, én nem nézem szóval lehet

de itt nem csak a pasizásról van szó, a sok 13-14éves festi a haját, sminkeli magát és esténként discozik, ahol isznak és cigiznek(osztálytársam rendszeresen mesél) ettől hirtelen nagylányok lesznek és 16évesekkel kezdenek ki(általában sikerrel járnak)

aztán villognak msn: "(L) tegnap este xD bebasztunk" myvip: felrakják a kihívó képeiket(tudod, mikor a fürdőszoba tükör előtt kicsavart pózba állnak, meg mikor fentről csinálják a képeket egy kivágott pólóba)

és ilyenkor mindenki: az összes 14éves csaj riba*c

itt meg amúgy azért megértőek, mert: A:már idősebbek B:mert a valóságban egyik se hallgatná meg a normális 14évesek véleményét

2010. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
19 éves vagyojk és még szűz és ettől nem esem kétségbe! Nem ér itt senki túl korán legalább is ebben a témában biztos, hogy nem. Mert nem elég, hogy a testünk felkészült, de lelkileg és szelemileg is felkészültnek kell lennünk, szerintem...
2010. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

22:13


Te is ugyanúgy általánosítottál.

2010. aug. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!