Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm ma megy az osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ma megy az osztálytársaival bulizni egy kunyhóba, mert ma az utolsó nap, hogy iskolában vannak. Van miért aggódnom?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és a barátnőm 19 éves. 1,5 évet vagyunk együtt.


Mindennap együtt vagyunk szó szerint. Járok dolgozni 2 műszakra, reggelire 6-14, és délutánra 14-22. Barátnőmnek az utolsó iskola éve van, most fog végezni érettségivel (ha lesz egyáltalán). Mikor reggeli műszakos vagyok, akkor nincs probléma, hogy ne találkozzunk. A délutános műszak az olyan mikor nem lássuk egymást egész héten mert ő reggel megy suliba, én pedig délutános vagyok.

Ami most számomra pici problémát csinál az pedig az, hogy ott fog aludni 1 napot. Holnap reggel jön haza. Most szinte mindennap együtt aludtunk el, együtt ébredtünk. Persze 1 napról szól, de nehéz lesz nélküle elaludnom. Persze a barátnőm erről nem tud hogy nem szeretném, hogy ott aludna, de szerettem volna érte elmenni éjfélkor. Bele is eggyezett. De azt is mondta, hogy attól függ, hogy hogyan fogja magát érezni. Akkor ott fog aludni.

Egyszer már volt egy születésnapi buliban, és nem nagyon akartam őt elegedni, mert féltettem őt. Hisztiztem, hogy ne hogy megiszik sokat. Úgy volt, hogy ott fog aludni a barátnőjénél, de végül elmentem érte.

Most az változott azóta, hogy nem mondtam neki, hogy ne menjen, vagy zavar, hogy megy, nem mondtam semmit, csak azt mondtam, hogy el-i mehetek utána éjfélkor. Erre ő azt mondta hogy nem tudja milyen lesz a buli stb. Az első dolog ami bánt az pedig az, hogy nélküle fogok elaludni.

A másik dolog az, hogy a szüleim azt kérdezték tőlem hogy el-i engedem a barátnőmet az utolsó iskolai évet meg ünnepelni. Mondom el engedem. Erre a barátnőm reakciója az volt, ha el se engedem őt, ez az ő döntése, maga akarata, saját maga dönti el, hogy el-i megy vagy sem. Ez picit sokkolt megmondom őszintén. Mert mikor én mondtam a barátnőmnek a múltkor, ha sikerül 2 tesztet csináltatnom focimeccsre, én elmegyek focimeccsre szombaton, vagyis holnap. Erre ő megsértődött hogy ő nem jöhet velem. Hogy holnap reggel jön haza. Nem mondtam neki hogy nem jöhet de ő az osztállyal lesz, gondoltam hogy egész hétvégét, de végül kiderült hogy csak 1 napra mennek.


Tik is nehezen aludnátok el ha nem lenne mellettetek a párotok?

Van miért aggódnom, hogy sokat fog meginni, és ne hogy olyan dolgot kivégez, amit a végén megbánja? Főleg ez végett aggódom, mert azt mondta hogy fog sokat inni. Én nem iszom egyáltalán alkoholt.

Ami végett majdnem össze kaptunk, az pedig az, hogy nem tetszett neki, hogy elmennék focira holnap (persze nem megyek, mert pcr tesztet már nem győzöm arra kell várni 2 napot, időpontért, és eredményért). Mondom te mész az osztállyal bulizni, én miért ne mehetnék focira. Hogy nélküle? Mert hogy otthon lesz holnap. És erre megsértődött mert azt gondolta, hogy nélküle mennék.

Mit gondoltok erről az egészről?


Remélem értelmesen le írtam, és fel lehet fogni amit írtam.

Köszi a válaszokat.


2021. ápr. 30. 10:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
6%
Nem kell aggódnod. Jól megkúrják páran, aztán holnap visszakapod. Már ami marad belőle. Ha szerencséd lesz fel is csinálják.
2021. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Fel lehet fogni, bár a helyesírásod rossz. Ha egy 4 éves gyerek nem tud elaludni a macija nélkül, az normális. Ha egy felnőtt férfi nem tud elaludni a barátnője nélkül, az gáz. Tessék felnőni, és élni hagyni a másikat!
2021. ápr. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
87%
Hát de 11ig van korlátozás. Vagy ott alszik vagy előbb mész érte nem? Miért ne érezhetné jól magát? Anno én is elmentem az osztály buliba, fiúk és lányok vegyesen, életem egyik legjobb bulija volt. Pedig nem rúgtam be és nem is b.sztak meg, párom volt akkor nekem is, nem léptem félre.
2021. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarom elhinni, hogy 23 éves vagy, mert érettség szempontjából mintha egy 13 éves írását olvastam volna. Mind a ketten baromi gyerekesek vagytok. Abban igaza van a barátnődnek, hogy nincs olyan, hogy nem engeded el valahová, mert önálló ember önálló döntésekkel, de te is az vagy, szóval a kettős mércéjét csírájában el kellene taposnod, nyilvánvalóan nem fair. Az már nettó hiszti, hogy nem tudsz nélküle aludni. Nőjetek fel, ha pár kapcsolatosdit akartok játszani.
2021. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
7%
Utolsó dehogynem. Tudjuk.
2021. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
70%
Hát tudhatod nálam jobban ha akarod, de attól nem történt semmi 😂
2021. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
54%
6 Szerintem ne etesd a trollt :)
2021. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
97%

"Az első dolog ami bánt az pedig az, hogy nélküle fogok elaludni"


Valójában nem ez bánt, félsz, hogy túl jól fogja magát érezni. Nincs ember, aki egy éjszakát ne bírna ki a párja nélkül. Egyszerűen nem tudod elengedni, mert félsz, hogy mi fog történni nélküled az éjszakában.


"A másik dolog az, hogy a szüleim azt kérdezték tőlem hogy el-i engedem a barátnőmet"


Nagyon fiatalok vagytok még és meg kell tanulnotok, hogy egy kapcsolat nem attól működik, hogy mit engedek és mit nem engedek a páromnak. Olyan nincs, hogy engedélyt kell kérnem, mert ha csak azért nem megyek, mert a párom nem enged, az rég rossz.


Mindketten gyerekesen viselkedtek, de ebben a korban még ez érthető; azonban ha működőképes kapcsolatot akartok a jövőben, akkor ezen változtatnotok kell, mert lesznek még ennél jóval nagyobb gondok is az életben és ha már ezzel sem tudtok megbirkózni, az problémás lesz.

2021. ápr. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
28%
Én is ott leszek azon a bulin. Igérem hogy használunk óvszert.
2021. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
73%
9, nagyon gagyi poén volt
2021. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!