Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a párommal, mindig is hullámzó volt a kapcsolatunk viszont ennek ellenére hatalmas szerelem volt az első másfél év. Aztán szétmentünk, ő volt mással ahogy én is, de visszataláltunk egymáshoz, viszont azt eddig is tudtam, hogy teljesen különbözünk, de ez egyre jobban zavar, sokszor úgy érzem teljesen más személyiségű férfi “illene” hozzám mint ő. Szeretem és kötődöm hozzá de már nem vagyok szerelmes, amit neki is elmondtam természetesen, sokszor elgondolkozom a szakításon de tudom hogy hiányozna és annyira egymáshoz nőttünk hogy nem tudnám csak úgy elengedni. Sokat veszekedtünk mindig is, mindig megpróbáltuk újra ahogy most is, de valahogy ugyanott kötöttünk ki állandóan :/

20/21 évesek vagyunk, szerintetek megéri ezt folytatni tovább és hátha lesz valami, vagy inkább a különválás lenne a jobb döntés?

Ti mit tennétek a helyemben? :/


2021. máj. 2. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden tipikus hibát leírtál, ki sem kellett volna békülni. Zárjátok le minél hamarabb, felesleges húzni egymás idejét.
2021. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Most soknak tűnik, de 2 év egyébként nem az, még bőven dúlnia kellene a szerelemnek, közben már most ekkora megoldhatatlan problémák vannak.. Ne csesszetek ki magatokkal, ennek a kapcsolatnak semmi értelme, fogd fel tanulópénzként és léptj tovább egyedül.
2021. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már most halálra van ítélve, ne vesztegesd az idődet rá feleslegesen.
2021. máj. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!