Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Évek óta rossz volt a házasságom. Mindig azt mondta, ronda vagyok, dagadt, senkinek nem kellenék, ha valaki mégis szóba állna velem, azért van, hogy megdugjon, mert egy férfinek csak ez kell. Sosem értette, miért nem akarok vele legfeküdni. 2 hete elköltöztem a férjemtől. Azóta állandóan a szex jár a fejemben. Illetve azt vettem észre, hogy a férfiak megnéznek. Eddig észre sem vettem. Látszik, ha egy nő szingli?
2021. máj. 4. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt inkább arról van szó, hogy levetted a terhet a válladról és ez látszik meg rajtad. Megszabadultál attól, aki eddig visszarántott és a földig tiport. Én is voltam így, egy 12 éves kapcsolatból másztam ki teljesen tönkretéve lelkileg. Én is voltam dagadt disznó, undormány, hányadék, minden. Aztán érdekes módon, mikor elköltöztem és kezdtem magam jól érezni nélküle, akkor hirtelen elkezdett kaparni utánam és én voltam a legszebb nő a világon. A szerencsétlen azt hitte, ezzel jóvá tesz 12 évet.
2021. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy csak képzeled hogy megnéznek.
2021. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 az is lehet.
2021. máj. 4. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
amíg férjnél voltam én sem néztem se jobbra, se balra. Elváltam és azóta észre is veszem ha valaki megnéz. Nyitottabb lettél, élvezd ki.
2021. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanez. Azt mondta kövér vagyok meg minden, miutan otthagytam nekem is akadt (volna) számtakan lehetőség. Kivirultam hogy otthagytam!
2021. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Abban mondjuk igaza van, hogy sokat híztam a 22 év alatt. De ő sem olyan csini fiú, mint annak idején. De számomra ennyi idő után már nem ez az elsődleges, hogy hogy is nézünk ki. De neki egy nő csak akkor szép és csinos, ha vékony.
2021. máj. 4. 16:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, majd rájössz, hogy rengeteg férfi szereti a husis nőket! Van aki meg csontokkal szeret játszani. Kinek mi:) legyen önbizalmad, az mindig meglátszik a külsőn is.
2021. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz, mert nagyon leépítette az önbizalmam. Nem tudom elhinni, hogy tényleg azért közeledik valaki esetleg, mert tetszem neki. Évek óta azt hallgatom, hogy az ilyenek, mint én, nem tetszenek. Mert a férfiak a látványra mennek és hát az én látványomtól annyira nem gerjed be senki. Csak azt nem értem, akkor miért akart velem lefeküdni.
2021. máj. 4. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!