Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En viszem tul a dolgokat?

Figyelt kérdés

3 honapja szultem es nulla segitseggel egyedul csinalom a dolgokat amig apuka dolgozik.

El vagyok hizva ( elkezdtem tenni erte, vettem futo padot) lent 3 helyen varrtak az meg mindig kellemetlen, raadasul aranyerem is ki jott es a libidom a beka segge alatt van. Undorodom is magamtol mert a paromnak szor fetise van es szoros vagyok mindenhol. Nem igazan erzem a noiesegem... Mire el alszik a pici rendesen, 10-11 ora van es akkor az egesznapos pelus csere, cicin csunges, hazi melos nap utan orulok hogy vizszintesbe vagyok es sajnos egyaltalan nem kivanom a szexet. Es a paromat ezt zavarja. Nyilvan max 2-3 napot nem szexelunk mert azert tudom hogy szuksege van ra. De azer pl tegnap is akart, de tegnap extra faradt voltam es elutasitottam es meg haragudott.

Most en vagyok a “hisztis”???


Es mit tudnek csinalni hogy kivanjam?

Sajnos egyutt leti uton nem nagyontudok elelvezni sem, es szexkozbe alig erzek valamit de ez sajnos mindigis igy volt es marhara zavar mert meg fiatal vagyok.



29


2021. máj. 4. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha eddig sem élvezted vele a szexet, akkor semmi értelme nem volt még gyereket is szülni ebbe a kapcsolatba :( Persze ez már mindegy... sajnos nem úgy tűnik, hogy erre lenne jó megoldás.
2021. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Én sem értem minek kellett akkor gyerek ebbe a kapcsolatba.

De szülés után kell idő mire helyre jönnek a dolgok. Van akinek több kevesebb.

Beszélgessetek nyíltan. Kinek mi az amire szüksége van stb.

Illetve ne legyél igénytelen mert gyereked van.

Nekem is van, mégis van időm főzni, borotválkozni, hajat festek magamnak itthon és hidd el 1 nap nem alszom többet 4 óránál és párom nekem is reggeltől estig dolgozik.

Minden más csak kifogás....

2021. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddig sem kívántad őt, és a gyerek a legjobb kapcsolatokat is próbára teszi.


Szerintem itt az lehet, hogy érzelmileg sem vagytok elég közel egymáshoz, ezért testileg sem kívánod. Nekem nincs gyerekem, de én akkor távolodtam el az exemtől (hosszú kapcsolatban) szex terén, amikor már nem tudtam felnézni rá, és szinte undorodtam a folyton kifogáskereső, rosszindulatú személyiségétől. Amit persze nem láttam időben.


Ha odafigyelnél magadra, a külsődre (akár másra bíznád közben a babát), tényleg javítana az önbizalmadon, ezzel a részével egyetértek egy korábbi válaszolóval. Viszont az nem biztos, hogy a párodat is újra kívánnád.

2021. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem kötelező csak este, a hálószobában, alvás előtt szexelni. Beszéljétek meg, hogy napközben, amikor a baba alszik kerítetek rá sort.
2021. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem az a bajj hogy vele nem kivanom, hanem sosem igazan volt jo akarkivel is voltam. Nem o miatta van. Elotte is ez volt a helyzet. Imadom ot esnem tudnek jobbat kivanni magamnak mint oket ketten.


Most aki szoros az igenytelen? Ezt azert vitatjak.. nem a szortol lesz valaki igenytelen. Lenne idom borotvalkozni nem azt mondtam hogy azert vagyok az mert nincs..


Nem beszeltem arrol hogy nincs idom, van es jokat is alszunk de van amikor el is tudd faradni az ember.


Itt csak az vcan hogy most perpill minden ossue jott ami csak tudott ... es nem erti meg. Es ezt en viszem e tul?

2021. máj. 4. 17:11
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

A parod egy bunko. Most szultel, fajdalmaid vannak, o meg koveteli a szexet.

Na ezert ajanlatos minden nonek egy probat tennie a hazassag elott, be kell jatszani valami fertozest/noi betegseget, ami 2 honapra kizarja a szexet, aztan megnezni, hogyan is reagal a ferfi.

2021. máj. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

#6kiizmosodik a jobb karja:))

3 hónappal a szülés után rendszeres szex korai szerintem.

2021. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%

Kedves 6os

A kérdező 3 hónapja szült

Szerintem természetes, hogy a férfi is igényli már a szexet....

2021. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

Istenem....

És csodálkoznak a nők ha félre megy a pasi....

2021. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem 3 honapja szexeltunk utoljara, 6 het szules utan..
2021. máj. 4. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!