Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal nem tudunk dűlőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal nem tudunk dűlőre jutni, pedig mindketten szeretnénk második gyermeket csak máshogy, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
3 éves a kisfiunk, sürgősségi császárral született, szülés után közvetlenül komplikációk merültek fel, így pár napot az intenzív osztályon kellett töltenem. Minden percre tisztán emlékszem, a mai napig a legfájdalmasabb, legtragikusabb élményem, utána elhatároztam, hogy ilyet soha többet nem szeretnék átélni és az esélyét sem megadni, így nem fogok szülni többet, pedig a párommal mindig 2 gyerkőcben gondolkodtunk. A fiunk is többször felhozta már, hogy milyen jó lenne egy tesó, párom is nagyon szeretne még egy kisfiút, én is, de szülni nem akarok, nem engedhetem meg azt, hogy valami baj történjen és esetleg félárván maradjon 2 gyerekem. Sajnos csak az örökbefogadás létezik, mint alternatíva, amiről a párom hallani sem akar, szerinte az állami rendszer tele van hátrányos helyzetű, szellemileg és testileg visszamaradott gyerekkel, akiket úgyis csak csúfolnának a kortársaik, nem is hasonlítana ránk a gyerek, ne vegyünk ekkora terhet a nyakunkba. Ráadásul ahhoz össze kellene házasodjunk, amit sem ő, sem én nem akarok, de ha ez kell az örökbefogadáshoz, akkor belemennék. Teljesen tehetetlennek érzem magam,tényleg nagyon szeretnénk mindketten második gyereket, de én szülni nem akarok, ő örökbefogadni.

2021. máj. 6. 08:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

hm, látom, alig információk alapján van a feszültség. Nem csak állami örökbefogadási rendszer van.


A fő kérdés: te akarsz gyereket, vagy szeretni akartok egy kis embert?

2021. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
miért nem keresel egy jó szülész- nőgyógyászt és beszéled át vele? Lehet egyből azt javasolja, hogy ne szülj többet. Akkor meg nem kell konfrontálódni. De az is lehet, hogy megnyugtat, hogy egy programozott császárral nem lehet gond.
2021. máj. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nincs olyan rokon vagy családtag, akit örökbe tudnánk fogadni, vagy mire gondolsz a nem állami alatt?

Igen, nagyon szeretnénk mindketten és mindent megadnánk neki.

2021. máj. 6. 08:37
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Kérj programozott császárt és megoldva. Nem kell várni a komplikációk felmerüléséig.

A bnőim folyamat programcsászárral szülnek indokolatlanul is. Azaz simán benne vannak az orvosok..

2021. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Több orvosnál voltam, mindegyik szerint szülhetnék császárral másodikat, de nem zárható ki egy komplikáció 100%-ban sosem, én pedig nem akarok kockáztatni.
2021. máj. 6. 08:38
 6/25 anonim ***** válasza:
55%

egyes vagyok:

arra, hogy nem csak az állami árvaházak foglalkoznak örökbefogadók szülőknek - de ha ezt az infót nem ismered, akkor nagyon keveset tudsz az egészről.


Értem, ti akartok a magatok örömére gyereket, s nem a gyerek érdekében adnátok neki egy szerető családot. Ez jelentős különbség.

2021. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Azert kene a programcsaszar. Hamarabb kivenni.
2021. máj. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

Beteges a vagyodasotok egy ujabb gyerek utan, minden aron, mindenek felett, mert az KELL, még a fentiek ismereteben is.

Es ha csak 1 gyereketek van, akkor mi van?

Komolyan nem ertem az ilyeneket, ha ennyi folosleges idotok es energiatok fel sherezzetek be egy kutyat vagy uj hobbit.

2021. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
52%

Az örökbefogadást en sem javasolnam



Mit ereznél pl ha az uj gyerek "gyepálná"a vérszerintit? Vagy soroljak ezer más szitut amikor képtelenség elvonatkoztatni attol hogy ő nem verszerinti?

Nagyon nem egyszeru a pszichologiája..

2021. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
28%
Esetleg béranyaság?
2021. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!