Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szeretek kifele a parombol? Tavkapcsolatban vagyunk 100kmre kb es ha videohivasozunk mindig veszekedunk de ha eloben egyutt vagyunk nem. En mondtam neki hogy nekem lehet mar most kezd sok lenne a 2 3 het talalkozasok.

Figyelt kérdés
Diakmunkazik meg hat ja ilyenek azert ilyen keson talizunk plusz en most fogok befejezni egy kepzest nemlatom azt h osszekoltoznenk o meg nemakarna penz miatt se meg hat aztmondta max egy fel ev mulva...sztetek ennek sok ertelme van? 1 eve vagyunk egyutt.
2021. máj. 6. 23:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Csak egy dugotarsnak erzem mar az egeszet hogy arra a par napra egyutt van az ember. Nemtudom lehet hulye voltam akk mikor belementem...de szerwt tudom mert akarmit kerek tole megcsinalja. Csak sokat is jatszik es neha rinyal h sokat beszelek meg h jajj mar jatszani akar es mondtam neki h akkor mar lehet nemkene baratno erre aztmondta lehet ha en mar ennyire mondom...az elmult idoszakban sokat is rinyaltam de na. Mar lehet mas vizekre kene eveznunk? Es nincs jovo?
2021. máj. 6. 23:05
 2/14 A kérdező kommentje:
1 eve vagyunk egyutt
2021. máj. 6. 23:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt 3xor kellett elolvasnom 😶

Az írásjelekkel nem vagy jóban?

2021. máj. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
én 4 éve vagyok együtt a barátommal távkapcsolatban 240kmre vagyunk egymástól és most konkrétan több mint fél éve láttam utoljára de semmi gond nincs köztünk. valószínűleg nem ő az igazi. aki a kicsit nem becsüli
2021. máj. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

4 nem hiszem, hogy az a baj, hogy a kicsit nem becsüli, hanem, hogy a sràc làthatóan jól elvan így, akàr még szakítana is. Jàtszik, nem akar összeköltözni, nincsenek tervei.

Nincs nagyon mire várni.

2021. máj. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

"neha rinyal h sokat beszelek"


Hát azt nem csodálom, már a kérdésedet elolvasva is elfáradtam. Ha szóban is ilyen egyhuzamban beszélsz, mint ahogy írsz, abba nagyon hamar el lehet fáradni.

2021. máj. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kimaradt a 16/L, kérdező. :D
2021. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
4es valaszolo...azert ne haragudj de ki az aki 4 evet el parkapcsolatban? Xd en biztos nem lennek abban.
2021. máj. 7. 09:30
 9/14 A kérdező kommentje:

4es valaszolo...azert ne haragudj de ki az aki 4 evet el *tavkapcsolatban? Xd en biztos nem lennek abban.

ma 09:30

2021. máj. 7. 09:31
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
már megint a 20 éves kislány az 1 éves távkapcsijával :D te komolyan ennyire értetlen vagy? vagy mentálisan sérült?
2021. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!