Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hazudtam a páromnak, hogyan tudom a bizalmamat nála vissza szerezni?

Figyelt kérdés
Nos valahogy vissza szeretném szerezni a páromat, csak az a baj hogy nem akar velem találkozni...Hogyan tudjam azt elérni hogy ujra bizzon bennem????
2010. aug. 23. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én se bízok olyanban aki egyszer hazudott. Jó eséllyel máskor is fog. Máskor majd nem baltázod el, most megtanultad milyen fontos az őszinteség, legközelebb ezt a hibát már nem követed el.
2010. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nos igen,ha ilyen betegségem van ,es kezeltetni akarom magamat.... Szoval szeret meg de kialudt benne a szikra azzal hogy hazudtam neki.. Ezt hogyan lehet vissza hozni???
2010. aug. 23. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
sehogy
2010. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
becsülete 1van az embernek
2010. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezt már kérdezted ma egyszer...
2010. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nem csaltam meg,nem csesztem ki vele... Mindent megadtam neki,,es tudja ő is hogy nem akartam neki hazudni... Csak nem tudja lenyelni hogy én is megbántottam őt...
2010. aug. 23. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
igen ez nem rosz,azt kell mondani neki hogy ez egy betegség hogy hazudsz,nem tehetsz róla, jó én pofádba röhögnék,de egy próbát megér,ha meg lebuksz hogy hazudsz akkor mond neki,látod hogy tényleg beteg vagyok? megint hazudni akartam hogy hazudás betegségem van
2010. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ezzel nem tudom hogy mit akarsz irni,én csak annyit tudok hogy járok orvoshoz ezzel kapcsolatosan,és az a lényeg hogy folyton megkérdi mikor megyek el dokihoz... szoval ez van.. járok psichologushoz,és járok még psichiaterhez is-- Csak igy van esélyem ebből az egészből kigyogyulni..
2010. aug. 23. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!