Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? El mondjam a páromnak hogy mi történt? Vállaljam a következményeket? Vagy tegyek úgy mintha semmi sem történt volna? Hogy küldjem el a szeretőmet? Most ti is azt gondoljátok rólam hogy ribanc vagyok?

Figyelt kérdés
nah szóval az a helyzet hogy a párom és én nagyon ritkán találkozunk. magányosnak éreztem magam és ráadásul sok problémám is volt és úgy éreztem hogy kell egy kis gyengédség és meg csaltam a páromat! egyetlen egyszer történt meg! de én nagyon meg bántam a dolgot rájöttem hogy mindennél jobban szeretem a barátomat!!! nem akartam senkit sem át verni de most úgy érzem magamat mint egy rongy! lehet hogy az is vagyok! nem tudom kétségbe estem félek hogy ki derül és el veszítem az életem értelmét! segítsetek mitévő legyek?
2011. okt. 20. 18:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%

Csapjatok egy jó orgiát hármasban!

Egy faaasz a pinááádba, egy seggedbe.


Engem meg mondjuk szophatnál közben ;)

2011. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
45%

hát nézd. én tökéletesen megértelek, van ilyen barátnöm.nem itéllek el, nem vagy ribanc. törödésre vágytál.

de nem tom mennyire vagy önmarcangolo. ha angyon az vagy,elöbb utobb tönkremész a titkod miatt. viszont ha kimondod elöfordul hogy szakit veled. viszont ha ennyire ritkán találkoztok lehet nem is müködik igy a kapcsolat.

a szeretödnek meg simán mond meg hogy ennyi volt. kész.

2011. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%

Pfff...

Arra nem gondoltál, hogy esetleg a pároddal közöld, hogy vágysz némi gyengédségre?

Ami ezek szerint egyéjszakás szexet jelent.


Szerintem hallgass, és reménykedj, hogy a szeretőd is csak egyszer meg akart kettyinteni rendesen. Ha nem így van, és ő többet akar, esetleg elcsiripeli a barátodnak, hogy luksógorok lettek.

Netán eldicsekszik vele pár havernak, és már indul is pletyka.


Az a baj a megcsalással, hogy ezt te most titokban akarod tartani, de sosem vehetsz rá mérget, hogy a másik fél is titkolni szeretné-e, hogy szexeltetek.


Egyébként igen, rongy vagy.

2011. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy rongy, csak sz@r a problémamegoldó képességed.
2011. okt. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 kollar1000 ***** válasza:
38%
Hát igen erről van szó .Pont ilyen nők miatt van sók válás.Remélem hamar kiderül a dolgod és hamar dob a pasit,,akivel állítólag együtt élsz.Én minimum kikaparnám a szemed.És persze hogy egy dög vagy,.Mert becsapod aszt akit állítólag szeretsz.
2011. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

A 18:12-essel értek egyet.


Amúgy ha jót akarsz, nem mondod el, én nem bocsátanám meg neked.


Egyet viszont hangsúlyoznék!

Nekem nagy a pofám, de csak mert még sose csaltam meg senkit. Nem is akarok. De ha netán mégis megtörténne, akkor majd lapulok, mint szar a fűben. Ezt arra mondom, hogy ne járjunk úgy, hogy más szemében a szálkát is észrevesszük, magunkéban a gerendát sem!

2011. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
igazatok van!! tényleg egy ribanc vagyok!! szeretem a páromat nagyon épp ezért el kell mondanom neki hogy mi történt!! nem tehetem tönkre!! hiszen szeretem!
2011. okt. 20. 18:29
 8/32 anonim ***** válasza:

legalább rájöttél. lehet hogy késő. én akkor se bocsátanék meg a párod helyében, ha látom hogy őszintén megbántad. mivel nem csak 1 ballépés volt, hanem néhányszor megtörtént, mint irtad. hozzáteszem egy megcsalást se hinném hogy nagyon eltudnék viselni. a büszkeségem nem hagyná hogy azzal a lánnyal maradjak aki megcsalt, akármennyire is szeretem. a jó ebben az, hogy a következő pasidat már nem fogod megcsalni mert megtanultál értékelni egy kapcsolatot, talán... reméljük.

mondd el neki, és készülj rá fel hogy össze fog törni, ha szeret. és el is fog hagyni.

2011. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
bocsi nemtom mér értettem ugy hogy többször is, lehet egy másik hasonló kérdésből maradt info az agyamban, ezesetben azt a részét a válaszomnak ne vedd figyelembe, a másik része ugyanugy érvényes, ugyanugy elhagynálak 1 alkalomér is, több mint valoszinü...
2011. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
42%
Na még egy hülye kis ribanc. Ha nem a részeg voltam duma, akkor jön a gyengédségre vágytam, problémáink voltak baromság. És még csak véletlenül sem beszélnétek meg, helyette könnyebb széttenni a lábatokat. És már jön is a mentegetőzés, hogy csak egyszer történt meg. És akkor mi van? Megcsaltad és kész. És még fontolóra veszed, hogy úgy tegyél, mintha semmi sem történt volna. Remélem a pasid megtudja és kidob a francba, de előtte még jól pofán is vág.
2011. okt. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!