Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok 3 év alatt 20-30kg pluszt felszedne?

Figyelt kérdés
Az mindegy hogy férfi vagy nő. De ti nem változnátok külsőre. Hogy mondanátok meg neki hogy valami nincs rendben úgy hogy ne legyen "botrány"?

2021. máj. 7. 19:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
10 kiló után szólnék, hogyha nincs egészségügyi gondja, próbáljon visszavenni, mert még ugyan kívánom, de ha ez tovább megy, nem fogom kívánni a testét, akkor pedig nem fogok rá gerjedni szexuálisan, bárhogy szeretem, én pedig nem akarok szex nélkül lenni, gondolom ő sem. A lehető legnyíltabban, legőszintébben, legkevésbé bántóan mondanám meg tömören, kiemelve, hogy szeretem, kövérebben is szeretni fogom, csak a szexszel lesz gond.
2021. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom elképzelni, mert a párom úgymond genetikailag vékony alkatú. A legtöbben azon siránkoznak, hogy november óta a lezárások óta súlyt szedtek magukra. A párom viszont azóta 8 kilót fogyott, mert alapból vékony alkata van, nem is az evésben éli ki magát és mióta november óta nem tud edzeni, azóta az étvágya sem akkora, a teste nem fogyaszt annyi energiát ugye, mint amikor tudott terembe járni.
2021. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát, eleve - csúnyán fogalmazva - nem hagytam volna, hogy eddig elfajuljon. 10 kg-nál már szóvátettem volna, hogy figyeljen magára, és igyekeztem volna életmódváltásra, sportolásra bírni. De ez csak teoretikus válasz, a férjem amúgy is sportol és odafigyel arra, mit eszik, ja és nincs rajta, nagyon max 3-5 kg felesleg.
2021. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam, szóltam sokszor, akkor neki áll kb 2 napig aztán abba hagyja... Itthonról dolgozik folyamatosan van előtte valami keksz vagy bármi, ha meg célzok rá én vagyok a szemét. Ha meg épp olyanja van hogy el ér az agyáig mi a helyzet akkor sír hogy hogy néz ki stb aztan másnap már minden ugyanúgy megy... Elhihetitek szóltam nagyon sokszor :/ első egyet értek veled a szex már egy jó ideje nem olyan sőt szinte 0......... :/
2021. máj. 7. 20:17
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Elhagytam.Többször figyelmeztettem ,hogy nem kívánom úgy szexuálisan.Fiatal vagyok,adok magamra,nekem fontos a külső,fontos ,hogy külsőre is vonzónak találjam a párom.2év alatt több mint 30kg hízott .Többször kértem vizsgáltassa ki magát,mozogjon ,figyeljen az étkezésre.Nem történt semmi.Én pedig totál kiábrándultam
2021. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azthiszem ugyanígy vagyok én is már
2021. máj. 7. 20:20
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Kb 10 kg nálam is a lélektani határ, 30 kg plusz ennyi idő alatt durva hízás. Ennyit már ő is észrevesz magán, nem nekem kéne figyelmeztetni. A vonzalom nekem nem függ a testalkattól, úgyhogy magát a párkapcsolatot nem befolyásolná, a szexet se, de az egészsége érdekében próbálnék segíteni neki. Mondjuk jó esetben belátja, hogy ez neki is érdeke, nem csak nekem kéne noszogatni.
2021. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó, mondjuk azt hozzá kell tenni, ha 45-50 kilósan szerettél bele mondjuk 170 centihez, és arra hízik 10 kilót, akkor egy szavad sem lehet, mert akkor a szélsőségesen soványból sikerült egészséges alkatúvá válnia..


Pasinak is, ha valaki 185 centi és 60 kiló(volt ilyen exem, halál vékony) és úgy szed fel 10 kilót, az még zsírban is egészséges, nem csak akkor, ha izomra megy..


Ha meg 10 év alatt jön fel 10 kiló, az is más, pláne ha 18-20 körül ismerted meg és elvárod, hogy továbbra is tartsa a lánykori súlyát gyerek mellett..

2021. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha nincsen gyerek és közös hitel pattanj le. Amíg megteheted.

Nálam van több dolog ami összeköt. Évek óta N

0szex. De már ha akarná is én már nem mert kövér is és már mint nő se kéne.

Az van hogy szerető és szexpartner vadászat.

Ha nem.akarsz szenvedni hagyd el. Akkor lehet komolyan veszi és lefyog

2021. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Semmit nem szóltam. Szerettem 190cm/90 kilósan is, és ugyanúgy szerettem 135 kilósan is.

A vonzalmam és a szerelmem nem attól függ, hogy épp hány kiló. Nem vagyok ilyen felszínes.

Ezen kívül tisztában vagyok azzal az alapvető ténnyel, hogy mindenkinek akinek szüksége lenne fogyásra, ezt az egyénnek magának kell akarnia, neki kell eldöntenie, önmagáért, hogy változtat, nem azért hogy másnak ( adott esetben nekem) megfeleljen, hanem az egészsége miatt. Különben nem lesz tartós eredmény SOHA! És a testsúly jojózása legalább olyan egészségtelen, mint maga az elhízás. Ugyanis, ha nincs saját motiváció, nincs sikeres tartós fogyás sem. Újra és újra fel fogja adni és vissza fog esni.

Tehát felesleges ezzel bárkit is csesztetni, meg megalázni.

Végül magától döntött a fogyás mellett, mert érezte hogy gond lesz, ha nem változtat. Azóta -20 kilónál jár, és igen, most is szeretem és vonzódom hozzá, ahogy eddig mindig. Ez a hízástól, fogyástól teljesen független.

Ha valaki hozzám állna így, mint te kérdező, azt én magam hagynám el, azonnal.

2021. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!