Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjekhez szólna a kérdésem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjekhez szólna a kérdésem, ti elhidegülnétek a párotokról ha felszedne szülés után pár kilót? Vagy szólnátok neki? Jelenleg 168 cm és 78 kg vagyok. Előtte se voltam vékony. Olyan 70kg körül.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 1. 21:34
 1/8 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
100%
Aki emiatt képes elhidegűlni megsem érdemli a férj elnevezést
2016. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 VirágésBence ***** válasza:
100%
Értelmes ember ebből nem csinál ügyet.
2016. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok férfi, de azért azt javaslom, hogy igyekezz lefogyni ahogy a gyerek és szoptatás mellett időd engedi. A második/sokadik gyerek miatt mondom, ha vállaltok. Mert ha a következőt 80 körül kezded, akkor megint felszedsz és csak egyre nehezebb lesz leadni.


Egyébként kétlem, hogy bárki elhidegülne emiatt a párjától. Persze nyilván sokan örülnének neki, ha 1 éven belül anyuka visszanyerné az alakját, de hogy szülés után emiatt bárki elhidegülne, azt kétlem.

2016. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szólnék neki. Ez persze nem jelenti azt, hogy varázsütésre elvárnám a fogyást, valamint ez természetesen azzal jár, hogy támogatom is benne.


Például hetente 2x apás nap van, akkor el tud menni edzeni, az értelem szerűen nem működik, hogy "drágám, vidd a háztartást, neveld a gyereket, és mellette fogyjál is kérlek, mert én nem érek rá a meccs miatt"

2016. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már a 2. babánk. :) Többet nem tervezünk, de hát ki tudja.... Egyébként engem zavar hogy híztam, és próbálok is tenni ellene, bár 2 gyerek mellett nem olyan egyszerű. Elkezdtem odafigyelni az étkezésre, mozogni is elkezdtem, szóval remélem lesz is eredménye. Amúgy kérdeztem tőle, hogy zavarja e, azt mondta hogy kicsit fogyhatnék...
2016. ápr. 2. 09:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, őszintén, jobb lett volna ha azt mondja, hogy "Dehogy drágám, hát teljesen rendben vagy így is!" ?

Szerintem nagyon jó, hogy őszinte volt. Ettől még minden bizonnyal kíván és nagyon szeret téged, de ha egyszer jobban tetszenél neki 10 kilóval kevesebben.. Úgy ismert meg, úgy szeretett meg, és persze nem fog azonnal kiábrándulni belőled, de nyilván jobban tetszenél neki, ha lefogynál egy kicsit.

Szerintem ezt ne vedd a szívedre. Téged is zavar, tenni is szeretnél érte, épp elég ha ezt látja a férjed. Tudja hogy teszel ellene és biztos sikerülni is fog. Ne aggódj, nem fog elhidegülni tőled.


Sokkal rosszabb lenne szerintem az, ha hazudott volna és akkor te is kifogásként minden alkalommal felhozod magadnak, hogy de hát igazából így is jó vagyok neki.. Aztán soha nem adod le azokat a kilókat, amik nem mellesleg téged is zavarnak.


Azt gondolom, hogy nagyon jól tette, hogy elmondta ezt neked. (Egyébként pedig megkérdezted tőle, tehát gondolom fel voltál készülve mindenféle válasznak és nem csak egyet akartál elfogadni, ami neked a legjobban tetszene.)


A lényeg, hogy emiatt most ne érezd magad szarul! Így is nagyon szeret téged, nem fog elhidegülni, de jobban tetszenél neki úgy, ha leadnál egy keveset belőled. Téged is zavar, te is jobban éreznéd úgy magad. Szerintem elég egyértelmű a megoldás. :)


#3

2016. ápr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azert nem teljesen van ugy,hogy minel tobb gyerek annal tobb kilo lesz a no.En 165cm vagyok es 65kilo.Elso babanal 80kg-al mentem be szulni 70kg al jottem haza.Szoptatas miatt nem ment ugyan le az a plusz 5 es meg alatta teherbe estem a 2.babaval.Most mindjart szulok es csak 72vagyok.Szoval nagyon valtozo mit hoz ki a terhesseg,szoptatas egy nobol.Nem hiszem h akkora ez a suly,h ne lehetnel.vonzo.A ferjem sosem tette szova es szereti,ha gombolyodok ahol kell.Teny,h a hasam sosem lesz mar a regi,de szultem neki 2szep fiut!Ha nem tetszem igy mehet a...
2016. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A vonzalom nem elhatározás kérdése, ugyanígy a kisugárzás sem. Tehát, ha nem vagy (annyira) vonzó, az hűsítően (hideg irányba hat), ugyanakkor a személyes varázs ezt ellensúlyozhatja. A gond ott van, mikor valaki a párja elé helyezi a gyereket, plusz még a külsejét is hanyagolja.

Persze ez a másik oldalra is igaz.


Valakibe - külső/belbecs - szerettetek, ha ez elfogy annak lenni, pontosabban az évekkel rossz irányba változik, halad sokat, akkor lehetnek gondok.

2016. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!