Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavarna, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna, ha egy lánynak nem csajos szakmáj van?

Figyelt kérdés
Autószerelő, Asztalos, Hegesztő, Esztergályos, Gépeészmérnöknek, Villamosmérnök, esetleg mérnökinformatikus. Titeket zavarna, ha mondjuk egy csajnak akivel ismerkedtek ilyen szakmája van?

2021. máj. 8. 06:36
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nem zavarna ismerek helyes sexy csajt hegesztő nem a szakma számít
2021. máj. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2021. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A lényeg, hogy legyen állása, vagy aktívan keressen.
2021. máj. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem
2021. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
47%
Én kifejezetten bukok a mérnök lányokra, általában rendkívül intelligensek és kicsit “kockák”, ami pont az én típuson. A többivel (hegesztő stb) még nem volt dolgom, ezért nem ítélkezen😊
2021. máj. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Fizikus vagyok, amikor párt kerestem, hátrány volt. Az volt a ritkább, hogy valaki nem tartotta elég nőiesnek (ill. azzal kiszórtuk egymást az első kör előtt). Sokkal gyakoribb volt, hogy:

a) valamiféle fétis volt néhánynak, aki túl sok Big Banget nézett

b) elméletileg nem zavarta, de baromi frusztrált lett már a második randira

c) az "aztaaa, nő létedre van eszed, wow" típus. Mondanom sem kell, ez volt a leggázabb.

A vicc, hogy azóta pénzügyi multinál dolgozom, a modellező csapatunk csupa matematikus, fizikus, mérnök népség - és mivel majdnem a felünk nő, abban a közegben a kutya nem akad végre fent ezen.

2021. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
6. Én is fizikus vagyok, ismi?
2021. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6: már nem aktuális, de köszi :)
2021. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*7
2021. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Van már párod?
2021. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!