Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan utalgat egy nő arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utalgat egy nő arra egy harmadik félnek, hogy készen lenne feladni érte a kapcsolatát, ha tenne lépéseket?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

En nem tudom, hogyan utalgat, de nem javaslom, hogy ilyen novel kezdj!


Garantalt, hogy veled is meg fogja csinalni! Aki annyira nyomorult akar anyagi, akar mentalis szempontbol, hogy nem kepes egyedul letezni, azaz kilepni egy rossz kapcsolatbol akkor is, ha nincs mas a lathataron, az nem olyan no, aki tarsaul akarna barki is!

2021. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nos, hagyja ott a kapcsolatát, és utána lehet bármikor is beszélgetni, vagy bármire utalni..
2021. máj. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen alja nővel találkozol, menekülj. Eszedbe se jusson a következő baleknak lenni, mert kisasszony gyáva egyedül lenni.
2021. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Amugy valoban igazatok van.


Mondom a fura jeleket:


- ajandekokkal lep meg

- hivogat

- talalkozokat kezdemenyez

- kivancsiskodik, hogy van-e valakim

- panaszkodik a fiura


Nekem is amugy van mindig egy ilyen menekulhetnek erzesem, de akkor nem veletlen.

2021. máj. 9. 11:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy jólesik a figyelme, de komolyan ilyen jellemű párt szeretnél? Olyat, aki a párja szemébe hazudik, a háta mögött meg veled kavarászik? Olyat, aki inkább megcsalja a párját és liánozik ahelyett, hogy korrekt módon lezárná és talpra állna egyedül? Te is úgy akarsz járni, mint a párja? Legyen egy kis eszed és ne menj bele, mert te fogsz koppanni.
2021. máj. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ertem, vilagos erveles. Valoban nincs gerince
2021. máj. 9. 12:09
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
A nők nem szeretnek egyedül lenni a nagyvilágba. Ettől még nem biztos, hogy rossz a jelleme. Ha tetszik neked ez a nő akkor ismerd meg, találkozz vele. Ezzel nem veszítesz semmit, de lehet, hogy pozitívan fogsz csalódni. Aztán majd meglátjátok mi lesz, de ha kell neked akkor adj egy esélyt szerintem. Ismerd meg
2021. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es, nem lehet pozitivan csalodni egy ilyen fereg viselkedesben, es aki egyszer megcsinalta, meg fogja csinalni legkozelebb is. Csak addig van adott emberrel, amig nincs jobb, nem pedig azert, mert eldontotte, hogy mellette akar maradni.

Utolso senkihazi ember az ilyen, egy szot sem erdemel, nemhogy eselyt barmire is.


Az onmagaban rossz jellem, hogy a sajat felelmeitol masok foldbe dongolese aran szeretne megmenekulni.

2021. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7es te se lehetsz jobb, ha szerinted az egyedülléttől való félelem feljogosít bárkit a liánozásra. Még, hogy nem jellem kérdése, kész röhej. Aki átvágja a másikat csak mert bröhöhö nem akar egyedül lenni az igenis egy utolsó jellemtelen féreg. Az nem kifogás, hogy sokan vagytok :D
2021. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7-es vagyok értem a gondolatmenetet és valahol igazat is adok nektek. De akkor is tény, hogy a nők a semmire nem lépnek ki a kapcsolatból (kivéve ha nagy gáz van persze). Megvárják míg találnak valakit és utána lépnek. Mert félnek az egyedülléttől, az anyagi gondoktól, stb. estig sorolhatnám. Így vannak bekódolva genetikailag, hogy mindig biztonságban akarnak lenni. De ettől még nem biztos, hogy rossz ember és ha megtalálja a számára igazit onnantól hű társ lesz egy életen át.
2021. máj. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!