Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meselnétek olyan story-t ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meselnétek olyan story-t ami még is történt akár veletek hogy több évig voltatok együtt egy emberrel sőt még össze is butoroztatok minden happy aztán végül le lép egy olyan pasival akinek ugyan úgy több éves kapcsolata van de előtte még megcsal?

Figyelt kérdés
Megcsal de nem akarja elmondani sőt a másik se az akkori párjának. Most nagy a szerelem köztük hogy minket úgy mond eldobtak maguktól... Szeretném hallani a hasonló sztorikat akivel ilyesmi megtorténtt hogy hirtelen egyik kapcsolatból a másikba lép szeretett párja... Mi történt sok hónappal később veletek meg a pártokkal? Csak kíváncsi vagyok mi általában ennek a ki menetele.

2020. júl. 20. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Velem megtörtént hasonló. A másik lánynak nem volt párja, csak én lettem megcsalva. Azóta is együtt vannak és amennyit látok belőle, boldognak tűnnek. Persze ez lehet, hogy csak a felszínen van így, de igaz is lehet. Attól még, hogy szerintem nem érdemlik meg. Így még jobban fáj, hogy keresztülgázoltak rajtam és ezért semmivel sem fizetnek. Nem hiszek a karmában.
2020. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
4 éves kapcsolatból lépett úgy ki ex-barátnőm, hogy kiderült megcsalt, volt már neki mása, de ezt nem ő mondta el nekem, hanem úgy tudtam meg. Fájt, mérges voltam. De nem haragszom rá, aki nem akar maradni azt engedni kell, egy felelősségre vonáson kívül nem kerestem.
2020. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok ugyan , de velem is történt hasonló . Akkori párommal 3 éve voltunk együtt. Közös lakásunk volt már, mindenünk megvolt . Hétfő este elsírta magát , hogy ő mennyire szeret és gyereket akar tőlem . Vasárnap reggel pedig közölte , hogy pakoljak , mert nincs értelme a kapcsolatunknak. Aznap este a kolléganőjénél aludt . Nem telt el egy hét , a csajt már a helyemre költöztette . Mint kiderült, hetek óta kavartak a hátam mögött .Pokolian fàjt , egész nap sírtam , nem ettem , nem jártam sehova . Aztán 1 hónap után megfordult a kocka , mert rájött , hogy az a nő csak a pénzéért van vele, és kidobta . Utána már jó lettem volna megint én ....
2020. júl. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez igen durva miféle emberek vannak.. De általában akkot ezzel a harmadik személlyel nem marad sokáig a volt párunk... Meg akkor az is lehet hogy még meg is kereshet hogy ha nincs ló jó a szamár is alapon.
2020. júl. 21. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sokszor sokáig együtt van a harmadik féllel az illető, nem mindig érvényesül a hamar elmúlik mondat.

Keresni utána meg már kereshet, én személy szerint nem tudnám azt mondani, hogy persze semmi harag gyere vissza.

2020. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 év után hagytam el a partneremet azért, mert szerelmes lettem és az új kapcsolat 10 évig tartott és a felesége lettem és gyerekünk is lett. Ezerszer boldogabb voltam az újjal, mint a régivel.

De a régi nem volt tipikus párkapcsolat, sose volt szerelem, erősen jelen volt az anyagi érdek (én egyedülmaradtam fiatalon és nem tudtam fenntartani egyedül a házat, neki meg semmirekellő szülei voltak és náluk állandóan el volt zárva a villany, a víz...) Évek óta egymáshoz se nyúltunk, sőt, szakítottam vele, mert egyszer majdnem megölt, utána még visszafogadtam, mert azon a télen fűteni is alig mertem, annyira nehéz volt egyedül fizetnem a rezsit, szóval akkor visszacuccolt, de egy ölelés se volt köztünk egy éven át, amikor is szerelmes lettem. Nem is tudom, lehet-e párkapcsolatnak nevezni azt, ami köztünk volt. Gazdaságilag igen, volt közös autónk, nem tudok vezetni, ezért ha kellett, elvitt ide-oda, együtt bevásároltunk, együtt kifizettük a rezsit, hétvégente főztem...Kb. ennyi volt a nagy párkapcsolatunk. De még így is az első komoly csók után bevallottam neki mindent és csak akkor feküdtem le az új párommal, amikor már szakítottam.

2020. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!