Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg, hogy nem akarok a barátaival lenni?

Figyelt kérdés
A barátom nagy társasági ember, sok haverja, nagy ismerősi köre van, csakhogy állandóan arra kényszerít, hogy én is az ő ismerőseivel lógjak, nem beszéljük meg és odahív másik 6-8 embert. Megértem, hogy szeretne velük is meg velem is időt tölteni, de a kettő együtt nem működik, én alapvetően introvertált típus vagyok, 2 embert leszámítva csak név alapján ismerem a haverjait, azzal a 2-vel pedig nem vagyok jóba. Iszonyatosan feszélyez a helyzet, nekem olyankor nincs kivel beszélgetnem, ő olyankor elfelejtkezik rólam és a társaság közepe lesz. Többször volt olyan, hogy felálltam és eljöttem és amíg el nem indult haza, észre se vette.
2021. máj. 9. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy te ezeken nem érzed magad túl jól, nem tudsz kivel beszélgetni és jobban örülnél, ha több időt töltenétek kettesben és neked kevesebb ilyen baráti összejövetelen kéne részt venned. Ő persze nyugodtan találkozhat velük továbbra is, csak ne vigyen téged is mindig magával. Valamint ne utolsó pillanatban derüljön ki, veled is beszélje meg, ha hív másokat is.
2021. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!