Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondhatta ezt a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt a barátom?

Figyelt kérdés

"Sose fogsz annyit dolgozni, mint amennyit én."

Ő egy megterhelő, fizikai munkát igénylő helyen dolgozik, én meg irodában, bár ő többet keres mint én, mert közmunkás vagyok.


2021. máj. 10. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megkérdezni?
2021. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Mert proli. Te meg buta, mert vele vagy.
2021. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennek lehet negatív és pozitív értelmezése is.


"Sose fogsz annyit dolgozni, mint amennyit én." - nem ér annyit a munkád, mint az enyém.


"Sose fogsz annyit dolgozni, mint amennyit én." - sosem fogom hagyni, hogy nőként annyit dolgozz, mint én, férfiként


De hogy melyik verziót szánta neked, azt csak ő tudná megmondani.

2021. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyilván nem vagyok hülye, visszakérdeztem miért mondta, erre az volt a válasza hogy csak viccelt.
2021. máj. 10. 13:57
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Lenez.

Az ilyeneknek az irodai munka nem is munka. Azt hiszik mindenki passianszozni jar be meg kavet fozni.


Ez beszolas volt. Altalaban a szakmunkasok ilyenek.

2021. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Én nem úgy látom, mint az előző válaszadók. Szerintem csak rosszul fogalmazott. Az irodai munka azért valljuk be, sokkal kényelmesebb, mint egy fizikai pl. gyári munka, ez tény. Egy gyári munkás egész nap talpon van, viszont szellemileg kevésbé fáradhat el (bár ha monoton munkát végez, az is nagyon fárasztó tud lenni szellemileg). Nyilván ez is relatív, mert például egy kórházban dolgozó nővér talpon is van egész nap és még gondolkodnia is kell, így szellemileg és testileg is nagyon elfárad a nap végére. Azért az irodai munka az egyik legkényelmesebb meló, szóval jól választottál. :-)
2021. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

#6 sosem fogsz ANNYIT dolgozni, ezt hogy lehet másképp érteni?

az irodai meló sem olyan kényelmes, ha reggeltől estig nyomatod túlórában, klotyóra is csak ritkán és gyorsan, a derekad beállt, a segged szétülted, kisül a retinád a monitortól, a fejed szétrobban.

2021. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%

7.-nek.


Jajjj, de megható, ezt meséld el egy péknek, útmunkásnak, ácsnak, kültéri burkolónak,...

2021. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

8 ültesd le azt a péket, ácsot, kültéri burkolót havi 240 órában (mert lehetetlen határidőket bevállaló főnökök minden szegmensben vannak), és majd meséld el, hány algopyrint szed, egy év múlva pedig hogy milyen erős szemüveget írtak fel neki.

ha olyan mennyország az irodai munka, nem tilos szakmát váltani sem a péknek, sem az ácsnak, sem a kültéri burkolónak.

2021. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindkét melónak megvannak az árnyoldalai. De az, hogy az irodai meló a legkényelmesebb tény. Ha nem hiszed, menj el egy gyárba dolgozni, aztán utána térjünk rá vissza. 6-os voltam.
2021. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!