Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondhatta azt nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta azt nekem a fiú barátom részegen, hogy "annyira szeretnélek megcsókolni téged"?

Figyelt kérdés
Be volt rúgva szegény annyira, hogy menni nem tudott.

2015. jan. 7. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért, mert részeg volt?!?
2015. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem derül ki a nemed. Ha fiú vagy, akkor a haverod látens búza ami részegen előjött. De mivel úgy fogalmaztál, hogy fiúbarát, így feltételezem, hogy lány vagy. Így meg egyszerű. Kijött belőle az őszinte. Bejössz neki. Lehet nem az első helyen és nem te vagy akire józanul elsőként startolna rá, de lehet hogy lát benned is fantáziát. És mivel részeg volt valószínű szerelmes részegre itta magát, te meg ott voltál, kitört az őszinte és mondott egy ilyet. Minden esetre nem csak haverként néz rád, nem vagy közömbös számára, ez nyilvánvaló, csak az nem tiszta, hogy mennyire érdekled.
2015. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2015. jan. 7. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert józanul nem tenné
2015. jan. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!