Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire riasztja vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire riasztja vissza a 22-25 éves pasikat a komoly kapcsolattól, ha egy velük egyidős lány szűz még?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, s sokak szépnek mondanak. Nem úgy alakult eddig az életem, hogy találtam volna 1 normális barátot, akivel megtörtént volna teljes mértékben a dolog. Eddig ezt tapasztaltam, hogy meghátráltak a pasik előlem, ha kiderült, hogy még szűz vagyok (pedig nem látszik rajtam), s inkább a 16-19 nem szűz korosztályból szereztek gyorsan 1 barátnőt.
2007. dec. 22. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az a kérdés, az a pasi milyen kapcsolatot keres. Ha gyorsan akar szexet, az tényleg nem fog udvarolgatni egy szűz lánynak. Aki viszont komoly kapcsolatot szeretne, társat keres, annak nem lesz ijesztő egy szüzesség. Sőt, inkább imponáló, hogy első lehet az életedben.
2007. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Viztos, hogy e miatt az infó miatt hátráltak meg? Nem lehet, hogy mégiscsak "elutaítóan" viselkedsz vagy prűd megnyilvánulásaid vannak?

És... nem értem. Minek ilyesmit elmondani? Akkor érdemes elmondani amikor a másik már fülig szerelmes és akkor tuti nagyon megértő és kedves lesz ez ügyben is.

Ráadásul, addigra mire a szexre kerülne sor – jó esetben – már töténik köztetek sokminden ami megmutathatja, hogy nem lenne ellenedre a dolog :D Konkrétan: ha a petting során nem viselkedsz úgy, mint aki sose látott még fütyit akkor hidd el, a partnered boldogan lesz az "első" az életedben.:)

2007. dec. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen, visszariasztó, de persze nem tragikus.
2007. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Hat en csak annyit tudok irni, hogy idosebb voltam nalad mikor elvesztettem a szuzessegem...es nem mondtam meg a fiunak, hogy az vagyok. Mint kiderul kesobb el sem hitte...aztan talaltam mast akinek magasabb szexualis kulturaja volt o egybol levette de nem zavarta a tapasztalatlansagom sot...

Nem kell mindent elfecsegni....

2007. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem kötelező megmondani, hogy az vagy. Amikor meg már megtörténik édes mindegy, nem? :)
2007. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Én 18 éves elmúltam,mikor elveszítettem és egy 29 éves pasival,tehát nem kortól függ,hogy riasztja e a pasikat a dolog.A lényeg szerintem,hogy figyelmes és odaadó legyen az "első párod".Nekem ebből a szempontból nagy szerencsém volt!!!:)És ne aggódj veled is minden rendben lesz!!!
2007. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
engem nem riasztana vissza, mert én szeretem a hosszú érzelmi kötődéseket de a 20-25 év körülieknek sajnos ilyenkor a szexen jár az eszük ha nem is mindnek a legtöbbjüknek és inkább keresnek egy futó kapcsolatot mintsem egy hosszú tartós párkapcsolatot...
2008. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 21 évesen veszítettem el a szüzességemet. Én is rettegtem mit fog szólni hozzá az akkori pasim. Nem hátrált meg, sőt ellenkezőleg megköszönte, hogy neki adtam. Jelenlegi páromtól megkérdeztem, hogy volt-e már szűz lánnyal. Azt felelte nem, de örült volna, ha ez enyémet ő veheti el. Na látod vannak ilyen pasik is. Nem minden pasi fog visszariadni a gondolattól, hogy szűz vagy.

Fel a fejjel.

2008. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Én 20 voltam,mikor először lefeküdtem a a pasimmal!Előtte volt egy csomó srác,aki csak a testemet,akarta,de egy sem tudta,hogy még szűz vagyok!Amúgy ha mégis kiderült,még jobban hajtottak rám,hátha az övék lesz a trófea!Azt tanácsolom keress inkább idősebb pasit,ha olyan emberre vágysz,aki nem dicsekszi el a haveroknak,hogy mi is történt!De ha nem jönnek be az idősebbek,akkor semmiféleképpen sem áruld el,hogy te még érintetlen vagy!Várj egy olyanra,aki majd értékelni fogja!Sok sikert a párválasztáshoz!

Hidd el,nem vagy még öreg!Ráérsz még!

2008. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki a szüzekre specializálódik;)
2008. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!