Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemsokára megyek SP fellépésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára megyek SP fellépésre. Nagyon szerelmes vagyok belé és szeretném felhívni magamra a figyelmet. Szerintetek mit tegyek? Többi lejjebb.

Figyelt kérdés
Ja és egy fekete minit veszek fel szintén fekete magassarkúval. Ehhez milyen fülbevaló megy? Remélem bejövök majd neki és összejövünk 15/L
2010. aug. 23. 18:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%

heeeeeeee sííííroook :'DDDDDDDDDDDDDDDDD


jajj de buta vagy 15 éves létedre...de nembaj kinövöd :))

2010. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
légyszi ne oltogassatok hanem segítsetek! nagyon fontos ez nekem :(
2010. aug. 23. 18:14
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
Ne légy már ilyen buta! Köztudott, hogy Ő meleg, a fiúkra bukik! Esélyed sincs...
2010. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

sztem CSAK a magassarkút vedd fel! akkor tuti felfigyel rád..xD

egyébként meg tényleg komolyan gondoltad ezt? hogy lehetnél valakiben szerelmes akinek csak a külsejét ismered? és igaza volt vmelyik előttem szólónak: 15 éves létedre valóban elég naív és ostoba vagy...

2010. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
98%
Lányként nincs nála esélyed..
2010. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]


no comment...

2010. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

uramisten -.-

összejönni vele?

hát jót röhögtem XDDDD

14/L

2010. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
97%
multkor neztem napiszaron, enekelt valami zenet es amikor riportot csinaltak vele, ezt mondta:hm... nagyon sok fiu, ezen kicsit meglepodtem, lattam hogy ok is nagyon neznek.......meg persze a lanyok is:DD
2010. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Én nem voltam meleg..., csak egy autogrammot szerettem volna. :S
2010. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
A kihívó öltözet nem biztos hogy feltünést fog kelteni,mivel szerintem több lány is szerelmes SP-be,igy Ők is fel szeretnének tünni neki.Inkább próbálj meg a közelébe férközni,és beszélgetni vele.Jobban fog Rád emlékezni a következő koncert alkalmával,és igy kezdetben még barátság is kialakuhat köztetek.talán.
2010. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!