Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám magamra felhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám magamra felhívni egy idegen lány figyelmét az utcán, hogy az ne legyen ciki senkinek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fingjál egy nagyot
2011. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
fogd meg a seggét
2011. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat lécci
2011. aug. 23. 21:56
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Rúgd ki a lábát majd kapd be a fülét.
2011. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is gondolkoztam, arra jutottam, hogy: Fogsz egy borítékot, megcímzed magadnak, írsz egy levelet, mennyire tetszik, bár sosem beszéltetek, pár sor magadról, aztán a kezébe adod a döntést, ha tetszik neki, válaszol... Csak oda kell lépned, ami nem kis bátorságot igényel. Meg pár bélyeget... Plusz egy fotót, hogy megnézhessen. Nem mindenki emlékszik az arcra... Még nem próbáltam, ne engem okolj ha nem jön be... Barney Stinson
2011. aug. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz ezt ki próbálom :)
2011. aug. 23. 22:52
 7/7 anonim válasza:
46%
gáncsold ki "véletlenül" és segítsd fel ;D lehet, hogy pofánvág, de akkor legalább már neked sem feg tetszeni :D
2011. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!