Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ir a srác én irjak neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ir a srác én irjak neki? vagy az cink? És ha nem akar beszélni velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác msn-en egyszer beszéltünk de azóta semmi...bejelentkezik és kész...nem ir...irjak neki én,de ha nem szeretne semmit,meg hogy irjak neki,és van egy kis korkülömbség is...2-3 év...
2010. aug. 23. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

a 2-3 év korkülönbség nem akadály, nyugodtan írhatsz neki, egy idő után te is felajánlhatod, hogy találkozzatok. Ha nem akar semmit (ez is benne van a pakliban), akkor is legalább megpróbáltad...

De az is lehet, hogy csak félénk a srác, úgyhogy nyugodtan írj neki.

25/f

2010. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lány létemre nem akaszkodnák olyan srác nnyakába,aki nem érdeklődik utánam! A fiúnak illik kezdeményzeni. Ha pedig szégyenlős,amit nem hiszek,akkor sem lenne jó vége a kapcsolatnak.
2010. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

fiú létemre nem akaszkodnák olyan lány nnyakába,aki nem érdeklődik utánam erről ennyit értem én mire célzol csak ez oda-vissza működik kell egy kis biztatás is a fiúknak ha esesetleg ezt még nem tudtad volna.


Ha aférfi sok nővel lefekszik vagány de ha egy nő sok férfival lefekszik kurv@ blablabla egyenjogúság kellett?

Akkor kezdeményezzenek a lányok is vagy biztassák az udvarlót

2010. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írjál neki nyugodtan nekem is jól esik ha egy lány ír nekem( ha msneznék) de élőben jól esik amikor nem csak én keresem a társaságát hanem ő is az enyémet, mert ha nem keresi a társaságom azt gondolom nem jövök be és én sem keresem többet, mert nem látok pozítiv visszajelzést részéről. Akkor meg minek teperjek. BÍZTATÁS a lényeg kérdezd meg tőle mi újság? Hogy van Ennyi.
2010. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiú azt várja mikor írsz neki..aztán mindketten egymáson gondolkodtok miért nem ír a másik tipikus.
2010. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi csak félek hogy kur vának néz amiatt irkálok neki..
2010. aug. 23. 19:13
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Dehogyis néz annak ne viccelj:D Simán érdeklődsz felőle, hogy Mi újság? Hogy van? stb ezzel nem azt írod, hogy tetszik neked és rögtön feküdjetek le hanem csak érdeklődsz felőle. Tessék: Hogy telt a napod? Hogy telik a nyarad kedves kérdező?

Most az jött le neked, hogy le akarlak fektetni téged?

Csak érdeklődtem felőled ebben nincs semmi. Ha most bevádolnál, hogy rádstartoltam védekezhetnék azzal, hogy te bizony hülye vagy és a kedvességemet összetéveszteted az érdeklődésemmel ami neked szégyen nem nekem.


Remélem értehető.


Sok sikert.

2010. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!