Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Most mennem kell, de szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Most mennem kell, de szeretnék még veled erről beszélni. élőben. " ezt írta msn. Aztán már két napja nem írt. Én meg minek írjak. De arra gondoltam holnap írok neki. valami ilyesmit: miért nem írtál mostanában, hogy mikor találkozunk?

Figyelt kérdés
Jó ez kérdés? Olyant szeretnék írni, ami nem én mondom hogy találkozunk, mert mindig csak én mondtam. Ugye ez kérdéssel nem mondom hogy találkozunk.
2009. aug. 2. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem te vagy a lány.Várd meg még a fiú kérdezi meg, legyen meg a büszkeséged, ne nyomulj.

Azt is jó lenne tudni, hogy mire mondta az idézőjeles részt.Miről akar beszélni?Valaha találkoztatok már?

2009. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát arról beszéltünk, hogy ő nem tud hová tenni.

Mivel volt egy-két testi dolog szopás meg nyalás, de nem feküdtünk le mivel én szűz vagyok és még nem vagyunk szerelmesek. De én mondtam este hogy találkozunk és ő akkor azt hitte hogy én akarom. Pedig csak találkozni szerettem volna mert jó vele lenni.

És mielőtt elment volna egy kérdést írt amire ő most várja a választ és ezért nem ír.

2009. aug. 2. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz h nem akar találkozni. Nem is jártatok, szerelmesek sem voltatok, és még szűz is vagy, erre simán lesz.od, meg hagyod h kiny...jon. A férfiak szeretik ha egy lányért idézőjelben harcolni kell, és nem dobja magát oda olyan könnyen.
2009. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagyis ő szeretné csak én nem akarom. Mert én szerelemmel szeretném elveszíteni.
2009. aug. 2. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah szerelemmel akarod elveszíteni. Ugyanmár! Büszke lehetsz magadra.
2009. aug. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Mivel volt egy-két testi dolog szopás meg nyalás"...ennyit arról, hogy szerelemmel akarod elveszíteni! Kis csitri...nőjj fel inkább! :S
2009. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oki lehet nem kellett volna ezt így leírnom. bocsánat.


Ha kedvelem és szeretem is csak még nem szerelemből,és mondta, hogy ő is így érezz iránytam. Akkor ezek nem kellett volna hogy megtörténjen? Ez szűz elveszítét jelenti?

2009. aug. 2. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!