Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy gondolod jobbat érdemelsz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy gondolod jobbat érdemelsz?

Figyelt kérdés
Nincs most más és ő is jobb, mint a semmi... Hány éves vagy és mi amit hiányolsz és mit nem bírsz benne?
2021. máj. 14. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan érzésem, hogy jobbat érdemlek, de az pár randi után kiderült, nem lett kapcsolat. Ha nem jó, akkor minek pazaroljam más és sajat magam idejét, úgy hogy nem látok komoly jövőt magunknak? Inkább őszintén elmondom, hogy nem illünk úgy össze, maradok egyedül.

20

2021. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Jelenleg nincs senkim, de a legutóbbi kapcsolatomban sokszor éreztem így. Sokáig sikerült mentegetni, mert el akartam hinni az üres ígéreteit, ezért inkább vakká váltam vele szemben.


Egy olyan embert azért mindenképp megérdemlek, aki nem akar uralkodni fölöttem, örül a sikereimnek, együttérez, ha kudarc ér, tesz a közös jövőnkért és nem ordít le sem a tömegközlekedésen, sem az utcán sokak szeme láttára. Mondjuk a négy fal között se...

2021. máj. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, leléphettem volna már párszor az évek alatt valaki mással, de senkivel sem lenne olyan, mint vele.

Van, amit nem bírok benne, például rumlis, de nem akkora baj, hogy emiatt ilyenekre gondoljak. Meg aztán nekem is vannak dolgaim, amit ő nem szeret bennem.

2021. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most épp nincs párom, de az exem mellett volt ilyen érzésem. Emiatt szakítottam is végül. Egyszerűen nem illettünk össze.
2021. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!